ДОДАТКОВЕ РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
30 листопада 2009 року м. Олександрія
Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області у складі:
судді – Чохонелідзе Л.М.,
при секретарі – Юрчук Л.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні з власної ініціативи заяву про ухвалення додаткового рішення,
ВСТАНОВИВ:
Рішенням 10.09.2009 року Олександрійського міськрайонного суду, задоволено частково позовні вимоги закритого акціонерного товариства комерційного банку “ПриватБанк” у справі за позовом закритого акціонерного товариства комерційного банку “ПриватБанк” до ОСОБА_1 про звернення стягнення на предмет застави.
Судом не вирішено питання стосовно позовної вимоги щодо продажу вказаного предмета іпотеки.
У судове засідання сторони не з’явилися, хоча були повідомлені належним чином. Причини неявки суду не відомі.
Згідно з п. 4 ч.1 ст. 220 ЦПК України суд, що ухвалив рішення може з власної ініціативи ухвалити додаткове рішення, якщо стосовно якої-небудь позовної вимоги не ухвалено рішення.
Суд дійшов висновку, що необхідно задовольнити позовну вимогу щодо продажу предмету іпотеки.
Таким чином, звернути стягнення на предмет застави, а саме: квартиру АДРЕСА_1, яка належить на праві приватної власності ОСОБА_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, який народився 15 квітня 1970 року – на користь закритого акціонерного товариства комерційного банку “ПриватБанк”. За рахунок предмета застави задовольнити в повному обсязі позовну вимогу, що визначена на момент фактичного задоволення у розмірі 126 600 (сто двадцять шість тисяч шістсот) грн. 17 коп. та судові витрати у розмірі 1 304 (одна тисяча триста чотири) грн. 50 коп.
Керуючись ст. 88, п. 4 ст. 220 ЦПК України, суд –
ВИРІШИВ:
Доповнити рішення Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області від 10.09.2009 року у справі за позовом закритого акціонерного товариства комерційного банку “ПриватБанк” до ОСОБА_1 про звернення стягнення на предмет застави.
Звернути стягнення на предмет застави, а саме: квартиру АДРЕСА_1, яка належить на праві приватної власності ОСОБА_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, який народився 15 квітня 1970 року – на користь закритого акціонерного товариства комерційного банку “ПриватБанк”, шляхом продажу вказаного предмета іпотеки, з укладенням від імені ОСОБА_2 договору купівлі-продажу з іншою особою – на користь закритого акціонерного товариства комерційного банку “ПриватБанк”. За рахунок предмета застави задовольнити в повному обсязі позовну вимогу, що визначена на момент фактичного задоволення у розмірі 126 600 (сто двадцять шість тисяч шістсот) грн. 17 коп. та судові витрати у розмірі 1 304 (одна тисяча триста чотири) грн. 50 коп.
Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до апеляційного суду Кіровоградської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.
СУДДЯ: Л.М. ЧОХОНЕЛІДЗЕ