УХВАЛА
22 березня 2010 року Справа № 2а-8982/09/1270
Луганський окружний адміністративний суд у складі:
судді Солоніченко О.В.,
при секретарі Псоміаді С.І.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні заяву ОСОБА_1 про виправлення описки у постанові суду від 10 лютого 2009 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного Фонду України в Новопсковському районі Луганської області про визнання дій неправомірними, зобов’язання провести перерахунок пенсії , -
ВСТАНОВИВ:
Постановою Луганського окружного адміністративного суду від 10 лютого 2009 року позовні вимоги ОСОБА_1 задоволено частково, зобов’язано Управління Пенсійного Фонду України в Новопсковському районі Луганської області здійснити виплату ОСОБА_1 підвищення до пенсії у розмірі 30 відсотків мінімальної пенсії за віком, як дитині війни, з 09 липня 2007 року по 31 грудня 2007 року та з 22 травня 2008 року. У задоволенні решти позовних вимог ОСОБА_1 відмовлено.
12 березня 2010 року ОСОБА_1 звернувся до суду із заявою про виправлення описки у постанові суду від 10 лютого 2009 року, оскільки в позовній заяві та постанові Луганського окружного адміністративного суду від 10 лютого 2009 року невірно вказано відповідача. Замість Головного Управління Пенсійного Фонду України в Луганській області зазначено Управління Пенсійного Фонду України в Новопсковському районі Луганської області.
У судове засідання сторони не з’явились, про дату, час та місце слухання справи повідомлялись належним чином.
Дослідивши заяву позивача та матеріали справи, суд приходить до наступного.
Відповідно до ст. 169 КАС України суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того набрало судове рішення законної сили чи ні.
Частиною 2 статті 11 КАС України передбачено, що суд розглядає адміністративні справи не інакше як за позовною заявою, поданою відповідно до цього Кодексу, і не може виходити за межі позовних вимог.
Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 106 КАС України у позовній заяві зазначається ім’я (найменування) відповідача, посада і місце служби посадової чи службової особи, поштова адреса, а також номер засобу зв’язку, адреса електронної пошти, якщо такі відомі.
Як вбачається з позовної заяви, відповідачем у справі позивач визначив Управління Пенсійного Фонду України в Новопсковському районі Луганської області.
За таких обставин суд приходить до висновку, що у задоволенні заяви ОСОБА_1 про виправлення описки у постанові суду від 10 лютого 2009 року слід відмовити.
У зв’язку з викладеним, керуючись ст. 169 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
УХВАЛИВ:
Відмовити ОСОБА_1 у задоволенні заяви про виправлення описки у постанові суду від 10 лютого 2009 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного Фонду України в Новопсковському районі Луганської області про визнання дій неправомірними, зобов’язання провести перерахунок пенсії .
Роз’яснити ОСОБА_1, що після відкриття виконавчого провадження він може звернутися до Луганського окружного адміністративного суду із заявою про заміну сторони виконавчого провадження.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк заяви про апеляційне оскарження з дня отримання ухвали і подання після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку, передбаченому ч.5 ст.186 КАС України.
Суддя О.В. Солоніченко