Судове рішення #75714
8/133/06     

  

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

=======================================================================


ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

  

"02" серпня 2006 р.

Справа №  8/133/06

                                                                                              

Господарський суд Миколаївської області у складі судді Гриньової Т.В.,

при секретарі Сербіні К.Л.,

з участю представника позивача –Куріпко І.С. довіреність № 594/07-10 від 31.03.06р.

представник відповідача в судове засідання не з’явився,

розглянувши у відкритому судовому засіданні справу

за позовом Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, 54017, м.Миколаїв, проспект Леніна, 93,  

до сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Южний», 57260, Миколаївська область, Жовтневий район, с.Котляреве, вул. Комарова, 31,      

про стягнення коштів у сумі 5900,55грн., -

В С Т А Н О В И В:


Миколаївське обласне відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності (далі-позивач) звернулося до господарського суду з позовною заявою № 1276/0708 від 06.07.06р. про стягнення з Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Южний»(далі-відповідач) 5900,55грн. –суми простроченої заборгованості по страхових внесках.

Про час і місце судового засідання сторони повідомлені у встановленому порядку.

Відзивом № 126 від 26.07.06р. відповідач повністю визнав позов і має намір перерахувати позивачеві 5900,55грн. в серпні –вересні  2006р.

Вивчивши матеріали справи, заслухавши пояснення представника позивача, господарський суд дійшов висновку про задоволення позову. Висновок суду ґрунтується на такому:

Відповідач є страхувальником на загальнообов’язкове державне соціальне страхування з тимчасової втрати працездатності. Згідно зі ст.ст. 23,27 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку із тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням»(далі –Закон № 2240) відповідач, як страхувальник, зобов’язаний нараховувати і сплачувати у встановлені строки страхові внески.

Згідно зі звітом Ф4 – ФСС з ТВП за перший квартал 2006 року відповідач повинен був перерахувати позивачу 5900,55грн., але у встановлений строк цього не зробив, чим порушив вимоги Закону № 2240.

Відзивом на позовну заяву заборгованість визнана відповідачем у повному обсязі.

Вимоги позивача ґрунтуються на Законі, матеріалами справи підтверджені, відповідачем повністю визнані, отже, підлягають задоволенню.

На підставі ст.ст. 23,27 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування у зв’язку із тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням», керуючись ст.ст. 161-163 КАСУ, господарський суд –


                                                  ПОСТАНОВИВ:


1.Позов задовольнити повністю.

2.Стягнути з сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Южний»(57260, Миколаївська область, Жовтневий район, с.Котляреве, вул. Комарова, 31; код ЄДРПОУ 00857670; р/р № 26006345301 в МФ АБ «Енергобанк», МФО 326643) на користь Миколаївського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності    (54017, м.Миколаїв, проспект Леніна, 93; код ЄДРПОУ 20866865; р/р № 37171001000355 в УДК в Миколаївській області; МФО 826013) 5900,55грн.

          Виконавчий лист видати після набрання постановою законної сили.

Постанова суду першої інстанції, якщо інше не встановлено КАС України, набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого КАС України, якщо таку заяву не було подано.

Якщо було подано заяву  про  апеляційне  оскарження, але апеляційна  скарга не була подана у строк, встановлений КАС України, постанова суду  першої інстанції  набирає законної сили після закінчення цього строку.

У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не  скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, то вважається, що постанова суду не набрала законної сили.

Про апеляційне оскарження рішення  суду  першої  інстанції спочатку  подається заява. Обґрунтування мотивів оскарження і вимоги до суду апеляційної інстанції  викладаються  в  апеляційній скарзі.

Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції,  який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається  особою, яка  її подає, до суду апеляційної інстанції.

Заява  про  апеляційне  оскарження  постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складення   постанови  у  повному  обсязі  відповідно до статті 160 КАС України -  з  дня  складення  в  повному  обсязі. Апеляційна  скарга  на  постанову  суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про   апеляційне оскарження.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Заява  про  апеляційне  оскарження  чи  апеляційна скарга, подані  після  закінчення  строків,  встановлених  статтею 186 КАС України, залишаються без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка їх подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.

Суддя

Т.В.Гриньова

                        

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація