Судове рішення #757036
Справа № 2-196 2007 року

Справа №  2-196 2007 року

РІШЕННЯ

Іменем України

Козятинський міськрайонний суд Вінницької області

14 лютого 20067року

В складі головуючого судді            Воронюк В. А.

при секретарі                                   Полонській Н. М.

з участю.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Козятині

Справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про звільнення від сплати аліментів,

Встановив:

Позивач звернувся в суд із позовом, в якому просив звільнити його від сплати аліментів на користь ОСОБА_3 на утримання дочки ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження , які він виплачує відповідно до рішення Козятинського міськрайонного суду Вінницької області від ІНФОРМАЦІЯ_2 року, посилаючись на те, що дочка ОСОБА_4 проживає в даний час з ним та находиться на його утриманні, а відповідачка отримує аліменти та витрачає їх на свої потреби, тобто використовує їх не за призначенням.

В судове засідання позивач ОСОБА_1 не з'явився, надав заяву слухати справу у його відсутність з участю його представника .

Представник позивача ОСОБА_5.позов підтримав, просив винести рішення, яким звільнити позивача від сплати аліментів, оскільки дочка ОСОБА_4 проживає з позивачем і знаходиться на його утриманні.

Відповідачка ОСОБА_2. позов визнала та пояснила, що до ІНФОРМАЦІЯ_4року дочка ОСОБА_4 проживала з нею в М.Бердичеві, ходила там в школу та знаходилась на її утриманні., а з ІНФОРМАЦІЯ_3 року дочка поїхала до батька ОСОБА_1. і залишилась там проживати .Позивач забороняє їй спілкуватися з дочкою. Оскільки дочка ОСОБА_4 проживає біля позивача, тому вона не заперечує, щоб припинити стягувати з ОСОБА_1.аліменти на її користь на утримання дочки ОСОБА_4.

Заслухавши сторони, дослідивши письмові докази, суд вважає, що позов необхідно задовольнити.

Судом встановлено, що відповідно до рішення Козятинського міськрайонного суду Вінницької області від ІНФОРМАЦІЯ_2 року з відповідача стягуються аліменти на користь позивачки ОСОБА_2. у розмірі 'А частини з усіх видів заробітку на утримання дочки ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження./а.с.5/. Відповідно до довідки про заробітну плату з позивача відрахування аліментів проводилось по ІНФОРМАЦІЯ_5 року (а.с.8).

Відповідно до довідки Кашперівської сільської ради від ІНФОРМАЦІЯ_6 року НОМЕР_1 ОСОБА_4 проживає з позивачем ОСОБА_1 та знаходиться на його утриманні.(а.с.6).

 

Як вбачається із рішення виконкому Кашперівської сільської ради Козятинського району Вінницької області від ІНФОРМАЦІЯ_7 року НОМЕР_2, виконком звернувся в суд із клопотанням про припинення стягнення аліментів з ОСОБА_1 на користь ОСОБА_3., оскільки дочка ОСОБА_4 проживає з батьком і знаходиться на його утриманні, тобто аліменти використовуються відповідачкою не за цільовим призначенням.(а.с. )

Відповідно до ст. 186 ч.ІСК України за заявою платника аліментів або за власною ініціативою орган опіки та піклування перевіряє цільове витрачання аліментів.

У разі нецільового використання аліментів платник має право звернутися до суду з позовом про зменшення розміру аліментів або про внесення частини аліментів на особовий рахунок дитини у відділені банку.

Оскільки дочка ОСОБА_4 проживає з позивачем, знаходиться на його утриманні, а позивачка отримує аліменти та витрачає їх не за призначенням, тому суд вважає, що позивача необхідно звільнити від сплати аліментів, які він виплачує на користь ОСОБА_3. на утримання дочки ОСОБА_4 відповідно до рішення Козятинського міськрайонного суду від ІНФОРМАЦІЯ_2 року.

Керуючись ст. 186 СК України, ст.ст.60,169,208,209,212-215 ЦПК України,суд-

Вирішив:

Позов задовольнити. Звільнити ОСОБА_1 від сплати аліментів на користь ОСОБА_2 на утримання дочки ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження ,що стягуються відповідно до рішення Козятинського міськрайонного суду Вінницької області від ІНФОРМАЦІЯ_2 року ,з дня набрання рішенням чинності.

Рішення може бути оскарженим до апеляційного суду Вінницької області через Козятинський міськрайонний суд про що повинна бути подана заява протягом 10 днів після проголошення рішення, а апеляційна скарга - протягом 20 днів з дня подачі заяви про оскарження.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація