№ 2 – 2085/08р.
У Х В А Л А
СУДОВОГО ЗАСІДАННЯ
30 жовтня 2009 року
Пустомитівський районний суд Львівської області
у складі головуючого Данилів Є.О.
при секретарі Ориняк Н.М.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Пустомити матеріали цивільної справи за позовом ВАТ «ОСОБА_1 Аваль» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором,-
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Пустомитівського районного суду Львівської області знаходиться справа за позовом ВАТ «ОСОБА_1 Аваль» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором.
В судове засідання представник позивача подав заяву, якою просять суд дану цивільну справу залишити без розгляду, оскільки спір вирішено в досудовому порядку.
Враховуючи вищенаведені факти, суд приходить до висновку, що існує достатньо підстав для залишення справи без розгляду.
Керуючись ст.ст. 83, 207 п. 5 ЦПК України, суд –
у х в а л и в :
Цивільну справу за позовною заявою ВАТ «ОСОБА_1 Аваль» до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитним договором – залишити без розгляду.
Повернути на користь ВАТ «ОСОБА_1 Аваль» - 1700 грн. судового збору та 30 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Львівського апеляційного суду через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції.
Суддя : Данилів Є.О.