Справа № 3 – 4299/09 р.
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
25 листопада 2009 року суддя Жовтневого районного суду м. Харкова Чижиченко Д.В., розглянув матеріал про адміністративне правопорушення, який надійшов від начальника Жовтневого РВ ХМУ ГУМВСУ в Харківській області про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянки України, не працюючої, зареєстрованої та мешкаючої за адресою: Харківська область, с. Довжик, вул. Матросова, 2,
за ст. 164 - 10 КУпАП, -
В С Т А Н О В И В:
В Жовтневий районний суд м. Харкова 25.11.2009 р. надійшов матеріал про адміністративне правопорушення у відношенні ОСОБА_1 за ст. 164 - 10 КУпАП.
Адміністративним матеріалом, що надійшов, – ОСОБА_1 звинувачується у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 164 - 10 КУпАП, тобто у порушенні 06 квітня 2009 року законодавства, що регулює здійснення операцій з металобрухтом.
З матеріалів справи вбачається, що порушення законодавства, що регулює здійснення операцій з металобрухтом, мало місце о 14.00 годині вказаного дня, коли ОСОБА_1, знаходячись у гаражі, розташованому по вул. Жовтневої революції біля трамвайного кола “Новожаново”, займалася збором металобрухту.
У судове засідання ОСОБА_1 з”явилася і пояснила, що скоїла правопорушення при вищевикладених обставинах.
З матеріалів справи вбачається порушення ОСОБА_1 вимог ст. 164 – 10 КУпАП, останнє підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення, постановою про відмову в порушенні кримінальної справи від 17.04.2009 р., рапортом працівника міліції, протоколом огляду, протоколом прийняття пояснень ОСОБА_2, поясненнями ОСОБА_1, розпискою.
Правопорушення скоєно 06.04.2009 р., про що був складений протокол про адміністративне правопорушення і матеріал про адміністративне правопорушення був надісланий до суду Жовтневого району м. Харкова для розгляду по суті, однак, на момент розгляду справи в суді строк притягнення до адміністративної відповідальності закінчився.
В силу ст. 38 КУпАП у разі відмови в порушенні кримінальної справи, але при наявності в діях порушника ознак адміністративного правопорушення адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш як через місяць з дня прийняття рішення про відмову в порушенні кримінальної справи.
Також, згідно ст. 247 КУпАП, провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю у випадку закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених ст. 38 КУпАП.
Керуючись ст. ст. 38, 247 КУпАП, суд, -
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 визнати винною у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 164 - 10 КУпАП.
Провадження в адміністративній справі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ст. 164 - 10 КУоАП – закрити у зв’язку з закінченням строків, передбачених ст. 38 КУпАП.
Постанова може бути оскаржена шляхом подачі апеляційної скарги через Жовтневий районний суд м. Харкова в апеляційний суд Харківської області протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя Чижиченко Д.В.