Судове рішення #7535790

Справа № 1-208/2010

ВИРОК

Іменем України

1 березня 2010 року Кіровський  районний суд м. Кіровограда в складі:

головуючого:         судді Петрова Р.І.,

при секретарі:         Трофименко О.М.,        

за участю прокурора:     Зотової О.О.,        

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кіровограді кримінальну справу за звинуваченням ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1., уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, українця, громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_3, не працюючого, не одруженого, проживаючого у ІНФОРМАЦІЯ_4, раніше не судимого;

- у вчиненні злочину, передбаченого  ст.198 КК України, -

ВСТАНОВИВ :

ОСОБА_1 скоїв збут майна, завідомо одержаного злочинним шляхом, за таких обставин.    

    27 вересня 2009 року, в вечірній час, ОСОБА_1 достовірно знаючи, що ОСОБА_2 викрав у неповнолітнього ОСОБА_3 мобільний телефон моделі «Нокія N 72»,   маючи   намір   на   збут  майна,   завідомо одержаного злочинним шляхом, зустрівся біля зупинки громадського транспорту, розташованій по вул. Попова в м. Кіровограді, з громадянкою ОСОБА_4 та запевнивши її, про те, що мобільний телефон належить йому особисто, запропонував ОСОБА_4 придбати у нього вищевказаний мобільний телефон. ОСОБА_4 дала свою добровільну згоду на цю пропозицію і придбала у ОСОБА_1 мобільний телефон за 200 грн.

    Підсудний ОСОБА_1 свою вину у вчиненні вищевказаного злочину визнав повністю. Вказував, що вчинив злочин за обставин, викладених у обвинувальному висновку. У вчиненому розкаювався.

Вина ОСОБА_1 підтверджується доказами, дослідженими в порядку ч.3 ст.299 КПК України.

Таким чином, обвинувачення, пред’явлене підсудному, визнається судом доведеним, воно ніким не оспорюється.

Суд кваліфікує дії ОСОБА_1 за ст. 198 КК України, як збут майна, завідомо одержаного злочинним шляхом.

При призначенні підсудному покарання суд враховує, що він вчинив злочин середньої тяжкості, особу винного, який характеризується за останнім місцем мешкання позитивно, раніше не притягувався до кримінальної відповідальності.

Обставинами, які пом’якшують покарання підсудного, є його щире каяття та активне сприяння розкриттю злочину.

    Обставин, що обтяжують покарання підсудного, не встановлено.

Суд вважає за необхідне призначити ОСОБА_1 покарання у виді обмеження волі, однак, приймаючи до уваги тяжкість та обставини вчиненого злочину, а також особу підсудного, суд приходить до висновку про можливість його виправлення без відбування покарання і вважає за можливе, застосувавши ст. 75 КК України, звільнити його від відбування покарання з випробуванням.

Судові витрати та речові докази по справі відсутні.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.321-324 КПК України, суд, -

ЗАСУДИВ :

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ст. 198 КК України, і призначити йому покарання  у виді 2 (двох) років обмеження волі.

На підставі ст.ст. 75, 76 КК України ОСОБА_1 звільнити від відбування призначеного покарання, якщо він на протязі однорічного іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи, повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання та роботи, періодично з’являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи.

    Запобіжний захід засудженому до набрання вироком законної сили залишити той же – підписку про невиїзд.            

    На вирок може бути подана апеляція до апеляційного суду Кіровоградської області протягом 15 діб з моменту його проголошення через Кіровський районний суд м. Кіровограда.

Суддя Кіровського районного

суду м. Кіровограда                                         ОСОБА_5

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація