Судове рішення #7534425

Справа № 3-185/2010 р.                    

П О С Т А Н О В А

Іменем України

         26.03.2010 року                              Суддя Петропавлівського районного суду Дніпропетровської області Полубан М.П.., розглянувши матеріали справи , які надійшли з Петропавлівського РВ УМВС про притягнення  до адміністративної відповідальності :

                                                     ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешкає вул. Радянська, 26 с. Маломиколаївка Петропавлівського району Дніпропетровської області, не працює, раніше до адміністративної відповідальності на протязі року не притягувався,

 

               за скоєння правопорушення, передбаченого ст. 173-2 КУпАП

В С Т А Н О В И В  :

08.02.2010 року приблизно о 14:00 год. в с. Маломиколаївка по вул. Радянська, 26 гр ОСОБА_1 вчинив сварку зі своєю співмешканкою гр. ОСОБА_2, в ході якої висловлювався в її адресу брутальною лайкою та намагався зв’язати електричним шнуром, чим вчинив психологічне насильство в сім’ї.

У судовому засіданні правопорушник вину свою у вчиненні інкримінованого правопорушення не визнав та пояснив, що з ОСОБА_2 назвати їх співмешканцями було б не правильно. Вона мешкає в м. Макіївка та раз у неділю приїздить до своєї тітки в с. Маломиколаївка. Разом вони не проживають вже довгий час. У той день, 08.02.2010 року до нього в гості прийшла знайома. Близько 14:00 год. у хату зайшла його бувша співмешканка, приревнувала його, вчинила сварку та вдарила пляшкою по голові. Він вирішив не продовжувати дану сварку та пішов до своєї тітки. Після цього приїхали працівники міліції та склали протокол.  

Вивчивши матеріали справи: пояснення самого порушника та свідків, суд  дійшов висновку, що у діях ОСОБА_1 не має складу правопорушення, передбаченого ст. 173-2 КУпАП, а тому звільняє його від адміністративної відповідальності та закриває справу.

Відповідно до ч. 2 ст. 3 СК України сім’ю складають особи, які спільно проживають, пов’язані спільним побутом, мають взаємні права та обов’язки. Як вбачається з матеріалів справи та пояснень правопорушника, він не проживає з ОСОБА_2, не веде спільного господарства, не розділяє спільних прав та обов’язків, а тому їх не можна назвати сім’єю.

           Згідно ст. 9 КУпАП адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна ( умисна або необережна ) дія чи бездіяльність , яка посягає на громадський порядок , власність , права і свободи громадян , на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.  

             Відповідно до п. 1 ч. 1 ст 247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочате, а розпочате  підлягає закриттю…за відсутності події і складу адміністративного правопорушення.  

На підставі викладеного,  керуючись  9, 247, 284 КУпАП, суд -                            

                                                     П О С Т А Н О В И В :

 Адміністративну справу відносно ОСОБА_1 закрити на підставі п. 1 ч. 1 ст. 247 КУпАП у зв’язку з відсутністю в його діях складу правопорушення, передбаченого ст. 173-2 КУпАП.

 Постанову  по справі  про адміністративне правопорушення  може бути оскаржено  особою, щодо якої  її  винесено, а також  потерпілим. Скаргу на постанову  по справі  про адміністративне  правопорушення  може  бути   подано протягом  десяти днів  з дня її винесення .

Постанову по справі  про  адміністративне правопорушення  може бути  опротестовано  прокурором.

Суддя  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація