Судове рішення #7529959

Справа № 3-819/10

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

11.03.2010 р.                                     м. Гола Пристань

        Суддя Голопристанського районного суду Херсонської області Сорочан Ю.О . , розглянувши матеріали, які надійшли від Голопристанського РВ УМВС у Херсонській області про притягнення до адміністративної відповідальності  

 ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, проживає ІНФОРМАЦІЯ_3, не працює, за ст. 130 ч.2 КУпАП, -

ВСТАНОВИВ :

    22.12.2009 року відносно гр. ОСОБА_1 було складено протокол про адміністративне правопорушення, за керування транспортним засобом – скутером «Альфа-Мото» в м. Гола Пристань у стані алкогольного сп’яніння, від проходження медичного огляду на стан сп’яніння відмовився, чим порушив п. 2.5  Правил дорожнього руху.

    Проаналізувавши матеріали справи, заслухавши пояснення   ОСОБА_1, який вину не визнав, прихожу до висновку, що провадження у справі підлягає закриттю у зв’язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення з наступних підстав.

    В протоколі про адміністративне правопорушення ВТ №066895 зазначено, що ОСОБА_1 22.12.2009 року керував транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, але в доданому протоколі №515 медичного огляду на стан сп’яніння зазначено, що ОСОБА_1 перебував в стані сп’яніння 10.10.2009 року. Крім того в протоколі відсутні підпис та пояснення порушника.

    Керуючись ст.247 п.1, 284 КУпАП, -

ПОСТАНОВИВ  :

    Провадження у справі відносно ОСОБА_1 за ст.130 ч.2 КУпАП закрити.

Постанову по справі може бути оскаржено через місцевий суд, що виніс постанову, протягом десяти днів з дня її винесення.

    Суддя:                     Ю.О. Сорочан

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація