Справа № 2а-26969/09/1270
Категорія 2.33
УХВАЛА
26 січня 2010 року
Луганський окружний адміністративний суд у складі:
Головуючого: Шембелян В.С.
при секретарі: Лисенко Є.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Луганську адміністративну справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до постійно діючої міжвідомчої комісії з питань відключення окремих приміщень житлових будинків від мереж центрального опалення та постачання гарячої води про визнання протиправними дій , -
В С Т А Н О В И В :
22 жовтня 2009 року на адресу Луганського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов ОСОБА_1 до постійно діючої міжвідомчої комісії з питань відключення окремих приміщень житлових будинків від мереж центрального опалення та постачання гарячої води про визнання протиправними дій.
У судове засідання 04.12.2009 року, 18.01.10 року, 26 .01.10року позивач не з’явився, про час та місце судового засідання повідомлявся належним чином, що підтверджується зворотнім повідомлення про вручення повістки та реєстром відправки.
За таких обставин, суд, вважає необхідним залишити позов без розгляду у зв’язку з повторною неявкою представника позивача в судове засідання.
Згідно з ч.1 п. 4 ст.155 КАС України суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо позивач повторно не прибув у судове засідання без поважних причин або без повідомлення ним про причини неприбуття, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи за його відсутності.
Відповідно до ч. 3 ст 155 КАС України особа, позовна заява якої залишена без розгляду, після усунення підстав, з яких заява була залишена без розгляду, має право звернутися до адміністративного суду в загальному порядку.
Таким чином позовна заява підлягає залишенню без розгляду.
Керуючись ст. 155 КАС України, суд
У Х В А Л И В :
Залишити без розгляду адміністративний ОСОБА_1 до постійно діючої міжвідомчої комісії з питань відключення окремих приміщень житлових будинків від мереж центрального опалення та постачання гарячої води про визнання протиправними дій, роз’яснивши позивачу право на повторне звернення в суд з тотожними позовними вимогами.
Копію ухвали направити сторонам.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання через суд першої інстанції заяви про апеляційне оскарження ухвали суду протягом п’яти днів з дня отримання сторонами копії ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо таку заяву не було подано. У разі подання апеляційної скарги, ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення строку апеляційного розгляду справи.
СУДДЯ В.С. ШЕМБЕЛЯН