Копія: Справа № 2-о-8/2010р.
Р І Ш Е Н Н Я
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
13 січня 2010 року Сумський районний суд Сумської області
під головуванням суді - В.І. Куца
при секретарі - Кібкало І.А.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Суми справу за заявою ОСОБА_2, заінтересована особа : відділ реєстрації актів цивільного стану Сумського міського управління юстиції, про встановлення факту реєстрації шлюбу,
В С Т А Н О В И В :
ОСОБА_2 звернулася до суду з заявою, заінтересована особа : відділ РАЦС Сумського МУЮ, про встановлення факту реєстрації шлюбу з тих підстав, що ІНФОРМАЦІЯ_1 року помер її чоловік ОСОБА_3 З ним вона перебувала в шлюбі з 7 січня 1961 року, який був зареєстрований в м. Суми міськбюро РАЦС.
В належному їй паспорті її прізвище вказано через літеру «и» - ОСОБА_2, а в свідоцтві про смерть прізвище її чоловіка вказане через літеру «і» - ОСОБА_2.
В свідоцтві про їх одруження їх прізвища записані російською мовою : «ОСОБА_2» та «ОСОБА_2».
Вона звернулася з письмовою заявою до відділу РАЦС Сумського МУЮ з проханням змінити прізвище її чоловіка з «ОСОБА_3» на «ОСОБА_3» в актовому запису про його смерть, але їй в цьому було відмовлено з тих підстав, що в актовому запису про його народження його прізвище вказане «ОСОБА_3».
Встановлення даного факту їй необхідно для відкриття візи для виїзду за кордон.
Тому просила встановити факт реєстрації шлюбу з ОСОБА_3 7 січня 1961 року в м. Суми в міському бюро РАЦС за актовим записом № 22.
В судовому засіданні ОСОБА_2 заяву підтримала.
Представник відділу РАЦС Сумського МУЮ в судове засідання не з»явився, хоч про час розгляду справи дана заінтересована особа була належним чином повідомлена. В письмовій заяві відділ РАЦС просив провести судовий розгляд справи без участі його представника.
Заслухавши пояснення заявниці, допитавши свідків та дослідивши матеріали справи суд вважає, що заява підлягає повному задоволенню.
ОСОБА_2 народилася ІНФОРМАЦІЯ_3 року і 7 січня 1961 року в м. Суми в міському бюро РАЦС за актовим записом № 22 вона уклала шлюб з ОСОБА_3, в свідоцтві про їх одруження їх прізвища вказані на російській мові : «ОСОБА_2» та «ОСОБА_2», що підтверджується його копією / ар.с. 6/.
В свідоцтві про народження їх дочки ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, прізвища батьків вказані : ОСОБА_3 та ОСОБА_2 / ар.с. 7/.
ОСОБА_3 помер ІНФОРМАЦІЯ_1 року.
Згідно показань свідків : ОСОБА_6 та ОСОБА_7Ію заявниця зареєструвала шлюб з ОСОБА_3 в 1961 році в м. Суми в міському бюро РАЦС і вона з ним проживала разом однією сім»єю до його смерті.
Вказані обставини свідчать про те, що 7 січня 1961 року заявниця зареєструвала шлюб з ОСОБА_3 в м. Суми в міському бюро РАЦС, тому необхідно встановити факт реєстрації між ними даного шлюбу.
Керуючись ст. 10, 11, 60, 212, 213, 214, 215, 256 ч. 1 п. 4 та 259 ЦПК України,
В И Р І Ш И В :
Встановити факт реєстрації шлюбу ОСОБА_2 з ОСОБА_3 7 січня 1961 року за актовим записом № 22 в м. Суми в міському бюро РАЦС.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом 10-и днів з дня його проголошення , а апеляційну скаргу на нього може бути подано до апеляційного суду Сумської області через районний суд протягом 20-ти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви, якщо вона подається в строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження або апеляційну скаргу не було подано.
Суддя - підпис
З оригіналом згідно:
Суддя В.І. Куц
Секретар Т.М. Симоненко