Судове рішення #7513335

Справа № 2-2665/08

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без розгляду

05 грудня 2008 року. Амвросіївський районний суд Донецької області

у складі: головуючої - судді Косенко З.П.,

при секретарі - Четверик І.Г.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Амвросіївка справу за позовом КП «Компанія «Вода Донбасу» в особі Амвросіївського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за послуги по водопостачанню,

встановив:

29 жовтня 2008 року позивач, КП «Компанія «Вода Донбасу» в особі Амвросіївського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства, звернувся з позовом до відповідача ОСОБА_1 про стягнення 284 гр. 36 коп. На обґрунтування своїх вимог позивач вказує, що відповідач користується послугами, що надає позивач, але не регулярно і не в повному обсязі сплачує вартість наданих послуг, в результаті чого виникла заборгованість станом на 01.11.2008 року в сумі 284, 36 гр., яку відповідач добровільно не сплачує.

Представник позивача запрошувався до судового засідання на 28.11. та 05.12.2008 року, про що належним чином був повідомлений судовою повісткою. В матеріалах справи є відомості про вручення повісток представникові позивача. Але до судового засідання він не з»явився, про причину неявки суд не повідомив. Представник позивача не звертався до суду із заявою про розгляд справи за його відсутності чи відкладення справи.

Відповідно до вимог ст. 207 ч.1 п. 3 ЦПК України суд постановлює ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо належним чином повідомлений позивач повторно не з"явився в судове засідання без поважних причин або повторно не повідомив про причини неявки, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності.

За обставин, що склалися, суд вважає за необхідне позовну заяву залишити без розгляду.

Керуючись ст. 207 ч. 1 п. 3 ЦПК України, суд

ухвалив:

Позовну заяву КП «Компанія «Вода Донбасу» в особі Амвросіївського виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за послуги по водопостачанню залишити без розгляду.

Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Донецької області через Амвросіївський районний суд.

Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду може бути подано протягом п"яти днів з дня її отримання. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація