Справа № 11 – 38/2010р. Головуючий у 1 інстанції Кантур А.М.
Категорія – ст. 187 ч. 3 КК Доповідач Білобров В.Д.
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
21 січня 2009 року колегія суддів судової палати у кримінальних справах апеляційного суду Чернігівської області в складі:
Головуючого – Щербакова О.С.
суддів – Білоброва В.Д., Шахової О.Г.
з участю прокурора – Щербака О.В.
захисника – ОСОБА_1
підсудного – ОСОБА_2
розглянула у відкритому судовому засіданні в м. Чернігові справу за апеляцією помічника Прилуцького міжрайонного прокурора на постанову Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області від 26 листопада 2009 року
В С Т А Н О В И Л А :
До початку розгляду справи помічником прокурора була подана заява, якою він відкликав подану ним свою апеляцію на постанову суду.
Іншими учасниками по справі апеляції на постанову суду не подавались.
Приймаючи до уваги, що право відкликати апеляцію належить особі, яка подала її і остання скористалась своїм правом, а інші учасники процесу не подали апеляцій, колегія суддів приходить до висновку, що апеляційне провадження слід закрити.
Керуючись ст. ст. 364, 365, 366 КПК України, колегія суддів –
У Х В А Л И Л А :
Апеляційне провадження, по справі за апеляцією помічника прокурора Прилуцького міжрайонного прокурора на постанову Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області від 26 листопада 2009 року закрити в зв’язку з відмовою апелянта від своїх вимог.
С У Д Д І:
Білобров В.Д. Щербаков О.С Шахова О.Г.