Судове рішення #7492772

                    Справа № 2-1162/10

ЛУЦЬКИЙ  МІСЬКРАЙОННИЙ  СУД  ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ__

У  Х  В  А  Л  А

І М Е Н Е М     У К Р А Ї Н И

20 січня 2010  року                                                                        місто Луцьк

Луцький міськрайонний суд Волинської області в складі:

головуючого-судді Бовчалюк З.А.

при секретарі Захаровій Н.А.

з участю  представника позивача  ОСОБА_1

відповідача ОСОБА_2

представника відповідача ОСОБА_3,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Луцьку цивільну справу за позовом ОСОБА_4 до ОСОБА_2 про визнання заповіту недійсним,

в  с  т  а  н  о  в  и  в :

ОСОБА_4 звернулась до суду з позовом до ОСОБА_2 про визнання  заповіту недійсним.

В судовому засіданні  представник позивача заявив клопотання про залишення позовної заяви без розгляду, про що подав відповідну заяву.

Згідно п. 5 ч. 1 ст. 207 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.

Заслухавши думку відповідача та її представника, які не заперечували щодо задоволення  клопотання представника позивача, суд приходить до висновку, що позовну заяву ОСОБА_4 до ОСОБА_2 про визнання заповіту недійсним  слід залишити без розгляду.

Як  вбачається з матеріалів справи, ухвалою Луцького міськрайонного суду від   06 жовтня 2009 року заяву ОСОБА_4  про забезпечення позову задоволено, заборонено  Першій Луцькій державній нотаріальній конторі видавати свідоцтво про право на спадщину за заповітом, посвідченим 05.10.2003 року приватним нотаріусом ОСОБА_5 від імені ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Відповідно до вимог ч. 3 ст. 154 ЦПК України, заходи забезпечення позову можуть бути скасовані судом, який розглядає справу.

Згідно  ч.6 ст. 154 ЦПК України, якщо заяву залишено без розгляду, вжиті  заходи  забезпечення позову застосовуються до набрання судовим рішенням законної сили. Проте суд може одночасно з ухваленням  судового рішення або після цього постановити ухвалу про скасування  заходів забезпечення позову.

Враховуючи наведене, суд прийшов до висновку, що застосовані   Луцьким міськрайонним судом  заходи забезпечення позову  згідно ухвали від 06 жовтня 2009 року  слід скасувати.

Керуючись п.3 ч.1 ст. 207, 154  ЦПК України, суд

у  х  в  а  л  и  в :

Позовну заяву ОСОБА_4 до ОСОБА_2 про визнання заповіту недійсним - залишити без розгляду.

Скасувати заходи забезпечення позову по цивільній справі за позовом ОСОБА_4 до ОСОБА_2 про визнання заповіту недійсним,  а саме заборону  Першій Луцькій державній нотаріальній конторі видавати свідоцтво про право на спадщину за заповітом, посвідченим 05.10.2003 року приватним нотаріусом ОСОБА_5 від імені ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Ухвалу направити до виконання  Державній виконавчій службі Луцького міського управління юстиції.

Державній виконавчій службі Луцького міського управління юстиції про результати виконання даної ухвали необхідно повідомити Луцький міськрайонний суд.

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Волинської області через Луцький міськрайонний суд шляхом подання заяви про апеляційне оскарження ухвали протягом п’яти днів з дня її проголошення. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений статтею 294 ЦПК України, ухвала суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги, ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Суддя

Луцького міськрайонного суду                     ОСОБА_7

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація