Миколаївський окружний адміністративний суд вул. Заводська, 11, м. Миколаїв, 54055
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
10 грудня 2010 р. № 2а-8648/10/1470
м.Миколаїв
Суддя Миколаївського окружного адміністративного суду Мавродієва М.В. ознайомившись
з позовомПрокурор Заводського району м. Миколаєва, вул. Бузніка, 14,Миколаїв,54021
в інтересах держави в особіРегіональне управління департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів ДПА України в Миколаївській області, вул. Нікольська, 47,Миколаїв,54001
доСПД ОСОБА_1, АДРЕСА_1,Миколаїв,54017
простягнення фінансових санкцій в сумі 3400 грн.,,
в с т а н о в и в:
19.05.2009, Прокурор Заводського району м.Миколаєва звернувся до суду в інтересах держави в особі Регіонального управління Департаменту контролю за виробництвом і обігом спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів Державної податкової адміністрації України в Миколаївській області з адміністративним позовом про стягнення з суб’єкта підприємницької діяльності-фізичної особи ОСОБА_1 фінансових санкцій в сумі 3400 грн.
20.05.2009 ухвалою Миколаївського окружного адміністративного суду позовна заява залишена без руху та позивачу в строк до 30.06.2009 запропоновано виправити вказані в ухвалі недоліки.
Позивачем, у встановлений судом строк недоліки не виправлені, 01.07.2009 ухвалою Миколаївського окружного адміністративного суду позовна заява повернена заявнику.
Ухвалою Одеського апеляційного адміністративного суду від 10.02.2010 ухвалу Миколаївського окружного адміністративного суду від 01.07.2009 про повернення позовної заяви було скасовано, справу направлено до суду першої інстанції для вирішення питання про відкриття провадження в адміністративній справі.
Зазначена позовна заява подана з порушенням вимог передбачених ч.3 ст.106 Кодексу адміністративного судочинства України (в редакції Закону України «Про судоустрій та статус суддів»від 07.07.2010 №2453-VI).
Вказана норма, містить приписи, що до позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб, крім випадків подання адміністративного позову суб’єктом владних повноважень. Суб’єкт владних повноважень при поданні адміністративного позову зобов’язаний додати до позовної заяви доказ надіслання відповідачу і третім особам копії позовної заяви та доданих до неї документів.
Прокуратурою позовна заява з документами доданими до неї для відповідача не надана, доказів направлення відповідачу позовної заяви з додатками не надано.
Таким чином, прокуратурі Заводського району м.Миколаєва слід надати суду квитанцію про надіслання відповідачу копії позовної заяви та доданих до неї документів.
Відповідно до ст.108 Кодексу адміністративного судочинства України, позовна заява подана із порушенням вимог ст.106 Кодексу адміністративного судочинства України підлягає залишенню без руху, з наданням позивачу строку для усунення вказаного недоліку.
Керуючись ч.3 ст. 106, ч.1 ст.108 КАС України суддя, -
УХВАЛИВ:
1. Позовну заяву залишити без руху.
2. Позивачу в строк до 10.01.11 виправити недоліки вказані в ухвалі, оформити позовну заяву згідно з вимогами зі ст.106 Кодексу адміністративного судочинства України та роз’яснити позивачу, що інакше позовна заява буде повернена відповідно до ч.3 ст.108 КАС України.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження
Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.
Апеляційна скарга, подана після закінчення строків, установлених цією статтею, залишається без розгляду, якщо суд апеляційної інстанції за заявою особи, яка її подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.
Суддя М.В. Мавродієва