Судове рішення #7486960

Справа №2-о-27

2009 рік

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

8 квітня 2009 року Болградський районний суд Одеської області в складі:

головуючого судді - ТИМОШЕНКО І.B.

при секретарі - БОРОДАСТОВОЇ О.А.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Болград цивільну справу за    заявою ОСОБА_1 про встановлення факту родинних відносин,

ВСТАНОВИВ:

Заявник просить постановити рішення,  яким встановити той факт,  що ОСОБА_2,  який помер 10 жовтня 2008 року,  є його рідним батьком . Заявник посилається на те,  що в свідоцтві про його народження ім»я його батька помилково записане «Савелій» замість «Сава»,  в зв»язку з чим виникла потреба встановлення в судовому порядку факту родинних відносин між ним та його батьком . Встановлення факту родинних відносин йому необхідно для оформлення спадщини,  що відкрилась після смерті його батька.

Зацікавлені   особи      ОСОБА_3      та      Червоноармійська   сільська  рада Белградського району Одеської області заперечень проти вимог заявника не мають.

Заява підлягає задоволенню.

10 жовтня 2008 року помер    ОСОБА_2 (а.с. 6) ,  відкрилась спадщина на належне померлому майно.

Заявник - рідний син померлого ОСОБА_2  є спадкоємцем за законом першої черги та прийняв спадщину у встановленому законом порядку. Але оформити спадщину заявник не може в зв»язку з тим ,  що в свідоцтві про його народження ім. »я його батька записане помилково « Труфкін Савелій Степанович» замість «Труфкін Сава Степанович» Тому виникла потреба встановлення в судовому порядку факту родинних відносин між заявником та його батьком.

Той факт,  що померлий ОСОБА_2  дійсно є рідним батьком заявника підтверджується копією свідоцтва про народження заявника (а.с. 7),  копією свідоцтва про смерть ОСОБА_2  (а.с. 6),  в яких прізвище та по - батькові ОСОБА_2  співпадають копією свідоцтва про одруження батьків заявника,  шлюб був зареєстрований 22 листопада 1948 року Белградським райбюро ЗАГС (а.с. 8),  прізвище,  ім. »я та по - батькові матері заявника дружини померлого ОСОБА_2  співпадають; довідкою Червоноармійської сільської ради Белградського району № 471 від 23 лютого 2009 року ,  з яких вбачається що заявник з часу

свого народження і по день смерті ОСОБА_2 ,  а також мати заявника ОСОБА_3. постійно проживали однією сім»єю в с. Червоноармійське Белградського району (а.с. 9).

За таких обставин суд вважає встановленим факт родинних відносин між заявником та його батьком ОСОБА_2  та вважає необхідним вимоги заявника задовольнити.

Керуючись  ст.  10, 11, 60, 131, 212-215, 256, 259, 294 ЦПК України,  суд

ВИРІШИВ:

Заяву ОСОБА_1 задовольнити.

Вважати встановленим,  що ОСОБА_2 1922 року
народження ,  який помер 10 жовтня 2008 року,  є рідним батьком ОСОБА_1
САВЕЛІЙОВИЧА     9   березня   1961   ріку   народження,    уродженця   ІНФОРМАЦІЯ_1

Болградського району Одеської області.

Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Одеської області через Белградський районний суд в наступному порядку: заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подана протягом 10 днів з дня проголошення рішення,  апеляційна скарга може бути подана протягом 20 днів псля подачі заяви про апеляційне оскарження.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація