Судове рішення #7486728

Справа №3-6067/08

ПОСТАНОВА

Іменем України

17 червня 2008 року     м.Мукачево

Суддя Мукачівського міськрайонного суду Закарпатської області Бондаренко Ю.О., розглянувши справу про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2, тимчасово не працюючого, до адміністративної відповідальності за скоєння правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 122 КУпАП, -

встановив:

08.05.2008 року о 01 год. 50 хв., на 511 км. автодороги „Київ-Чоп" ОСОБА_2 району, ОСОБА_1, керуючи автомобілем марки „Мерседес", державний номерний знак НОМЕР_1, здійснив обгін на ділянці дороги з обмеженою оглядовістю, чим порушив вимогу пункту 14.6 „г" Правил дорожнього руху України.

Правопорушник в судове засідання не з'явився, хоча про час і місце слухання справи був повідомлений належним чином, про причини неявки суд не повідомив.

Вина ОСОБА_1, у вчинені правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії ЛВ №322776 від 08.05.2008 року.

Правопорушенням шкода не заподіяна, обтяжуючих відповідальність обставин нема.

Оцінивши всі докази в сукупності, суд приходить до висновку, що вина ОСОБА_1, в скоєнні правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 122 КУпАП доведена.

Керуючись ч.1 ст. 122, ст.ст. 221, 283-285 КУпАП, -

постановив:

Визнати ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, винним у вчинені адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122 КУпАП і призначити йому адміністративне стягнення у вигляді попередження.

Постанова остаточна і оскарженню не підлягає.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація