Судове рішення #7481170

Справа № 3-3886/2009 р.

П О С Т А Н О В А

про накладення адміністративного стягнення

30 грудня 2009 року                                 м. Львів

  Суддя Шевченківського районного суду м. Львова І.Є.Зима, розглянувши матеріали, які надійшли від Шевченківського РВ ЛМУ УМВСУ у Львівській області, про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1,   ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, гр. України, непрацюючого,  зареєстрованого та проживаючого: ІНФОРМАЦІЯ_2,-

за вчинення правопорушення, передбаченого ст. 173-2 ч.1 КУпАП,-

у с т а н о в и в :

ОСОБА_2 23.11.2009 р. приблизно о 21.00 год., знаходячись за місцем свого проживання на ІНФОРМАЦІЯ_3 вчинив скандал відносно своє матері, кричав на неї, виражався в її адресу нецензурними словами.

  Під час розгляду адміністративної справи в суді, ОСОБА_2 свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення визнав.  

Дії ОСОБА_2 слід кваліфікувати за ст. 173-1 ч.1 КУпАП оскільки своїми умисними діями він вчинив насильство в сім’ї, що стверджується долученими до справи рапортом, поясненнями правопорушника даними в суді, а також іншими зібраними по справі доказами.

Враховуючи особу правопорушника та обставини справи, вважаю, що йому слід призначити адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

   Керуючись ст.ст. 283, 284 КУпАП,

п о с т а н о в и в :

ОСОБА_2   визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173-2 ч.1 КУпАП, та застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 3 неоподатковуваних мінімуму доходів громадян (п’ятдесят одна гривня) в доход держави.

  На постанову протягом десяти днів з дня її винесення, особа яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законний представник, захисник, потерпілий, його представник, можуть подати апеляційну скаргу або прокурор внести протест до апеляційного суду Львівської області через Шевченківський районний суд м. Львова.

 

Суддя                     Зима І.Є.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація