2о-3/10
РІШЕННЯ
іменем України
20 січня 2010 року Піщанський районний суд Вінницької області в складі: головуючого судді Фартух О.І.
при секретарі Володавській Л.М.
з участю:
заявника ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Піщанка цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту належності правовстановлюючого документу, що має юридичне значення,-
ВСТАНОВИВ:
Заявник ОСОБА_1 просить встановити факт належності йому трудової книжки.
В обґрунтування своїх вимог він указує, що згідно паспорта серії АВ № 294583 виданого Піщанським РВ УМВС 22.03.2002 року, він є ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1.
Працевлаштувавшись, він отримав трудову книжку, заповнену 30.04.1967 року в якій помилково було указано його анкетні дані відповідно «Столярык Василий Парфеньевич» ІНФОРМАЦІЯ_2.
Указані суперечності в документах не дадуть змоги йому отримати пенсію і при цьому правильно обчислити трудовий стаж, що має для нього юридичні наслідки.
Тому заявник просить встановити факт належності йому указаного документу, що має юридичне значення.
Свої вимоги заявник підтвердив, представивши суду для огляду оригінали документів та ксерокопії і рахуючи їх достатніми і ґрунтовними, суд вважає підстави для задоволення вимог заявника наявними.
Зацікавлена особа, пісьмово звернувшись до суду, не заперечувала проти задоволення вимог ОСОБА_1.
На підставі наведеного, керуючись ст. 256 – 259, 213-215 ЦПК України, суд -
В И Р І Ш И В:
Вимоги задовольнити.
Встановити факт, належності громадянину України – ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженцю ІНФОРМАЦІЯ_3 трудової книжки на ім»я «Столярык Василий Парфеньевич», без номера, заповненої відповідно 30.04.1967 року.
Рішення може бути оскаржено апеляційному суду Вінницької області через Піщанський районний суд шляхом подачи заяви про оскарження в
10 денний термін від дня проголошення рішення і апеляції в 20 денний термін від дня подачи заяви.
СУДДЯ: