ЗАОЧНЕ РІШЕННЯ Справа № 2- 129/2007p.
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
2 березня 2007 р. Южний міський суд Одеської області
в складі: головуючого судді : Котова В.Г.
при секретарі : Бідніченко Л.М.
Розглянувши в відкритому судовому засіданні м.Южного цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про зменшення розміру аліментів на утримання неповнолітньої дитини, -
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернувся до Южного міського суду Одеської області з позовною заявою до ОСОБА_2 про зменшення розміру аліментів на утримання неповнолітньої дитини, при цьому пояснив, що за рішенням Южного міського суду Одеської області від 07.04.2006 року по цивільній справі №2-186 з нього на користь ОСОБА_2 стягнуто аліменти в розмірі 2000 грн. щомісячно на утримання неповнолітньої дитини ОСОБА_3, до її повноліття, а саме до ІНФОРМАЦІЯ_1.
Крім того, рішенням Южного міського суду Одеської області від 07.04.2006 року по цивільній справі №2-184 з відповідача на користь ОСОБА_2 стягнуті додаткові витрати на дитину, ОСОБА_3, в розмірі 300 грн. щомісячно, доки не відпаде в цьому потреба.
Загальний розмір стягнень з ОСОБА_1 на користь ОСОБА_2 становить 2300 грн. щомісячно.
Розмір аліментів в сумі 2000 грн. щомісячно вираховувався з того, що на час ухвалення рішення суду ОСОБА_1 займався підприємницькою діяльністю, та отримував дохід.
На теперішній час ОСОБА_1 підприємницькою діяльністю не займається, що підтверджується повідомленням державного реєстратора Южненського міського виконавчого комітету від 09.01.2007 року.
В даний час ОСОБА_1 знаходиться в пошуках роботи, та доходу не отримує, в зв'язку з чим не може сплачувати по 2000 грн. щомісячно аліментів.
23.01.2007 року ОСОБА_1 сплатив заборгованість по аліментам в сумі 25377 грн., що підтверджується відповідною квитанцією та на теперішній час заборгованості по аліментам перед ОСОБА_2 не має.
В судовому засіданні позивач ОСОБА_1 змінив свої позовні вимоги та просить суд стягнути з нього аліменти на утримання його з відповідачкою спільної неповнолітньої дитини ОСОБА_3, в розмірі 300 грн.
Відповідачка ОСОБА_2 на виклики в судові засідання 21.02.2007р. та 02.03.2007р. не з'явилась, при цьому надала до суду заяви в яких повідомила, що вона не зможе бути присутньою в судовому засіданні в зв'язку погіршення здоров'я.
Вислухавши позивача, дослідивши матеріали справи, суд прийшов до висновку, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.
В судовому засіданні встановлено, що згідно рішення Южного міського суду Одеської області від 07.04.2006 року по цивільній справі №2-186 з ОСОБА_1 на користь ОСОБА_2 стягнуті аліменти в розмірі 2000 грн. щомісячно на утримання неповнолітньої дитини ОСОБА_3, до її повноліття.
Крім того, рішенням Южного міського суду Одеської області від 07.04.2006 року по цивільній справі №2-184 з відповідача на користь ОСОБА_2 стягнуті додаткові витрати на дитину, ОСОБА_3, в розмірі 300 грн.
Розмір аліментів в сумі 2000 грн. щомісячно вираховувався з того, що на час ухвалення рішення суду ОСОБА_1 займався підприємницькою діяльністю, та отримував дохід.
На теперішній час ОСОБА_1 підприємницькою діяльністю не займається, що підтверджується повідомленням державного реєстратора Южненського міського виконавчого комітету від 09.01.2007 року та не може сплачувати по 2000 грн. щомісячно аліментів.
При таких обставинах суд приходить до висновку, що ОСОБА_1 необхідно зменшити розмір стягуваних з нього аліментів за рішенням Южного міського суду Одеської області від 07.04.2006 року по цивільній справі №2-186 до 300 грн. з ОСОБА_1 на користь ОСОБА_2 на утримання неповнолітньої дитини ОСОБА_3, до її повноліття.
Керуючись ст.ст. 10, 60, 169, 212, 215, 224, 226 ЦПК України та ст. 182, 192 Сімейного Кодексу України, суд -
ВИРІШИВ:
Зменшити розмір аліментів стягуваних з ОСОБА_1 за рішенням Южного міського суду Одеської області від 07.04.2006 року по цивільній справі №2-186 до 300 грн. з ОСОБА_1 на користь ОСОБА_2 на утримання неповнолітньої дитини ОСОБА_3, до її повноліття.
Рішення може бути переглянуте Южним міським судом Одеської області за письмовою заявою відповідача протягом десяти днів з дня отримання копії рішення або рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Одеської області шляхом подання до Южного міського суду Одеської області заяви про апеляційне оскарження рішення суду протягом десяти днів з дня проголошення рішення, а також подання апеляційної скарги до Южного міського суду Одеської області протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження і одночасного направлення копії, апеляційної скарги до апеляційного суду Одеської області або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.