Судове рішення #7462813

  Справа № 2а-1590/10

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М      У К Р А Ї Н И

17 січня 2010 року Соснівський районний суд м. Черкаси в складі:

             головуючого-судді – Кузьменко В.А.

             при секретарі –           Ніколаєнко Н.І.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Черкаси справу за  позовом виборця : ОСОБА_1 до виборчої дільниці № 41 територіального виборчого округу № 198 м. Черкаси, відділ ведення Державного реєстру виборців про невнесення в списки виборців , -

В С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом, посилаючись на те, що вона проживає та зареєстрована за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1 12.06.2007року, але з невідомих причин не була  включена у списки виборців на виборчої дільниці № 41 територіального виборчого округу № 198 м. Черкаси  по виборах Президента України Просить включити її в списки для голосування.

          У судовому засіданні позивач позовні вимоги підтримав, просив їх задоволити.

Представник виборчої дільниці № 41 територіального виборчого округу № 198 м. Черкаси та відділу ведення Державного реєстру виборців в судове засідання не з»явились, належним чином повідомлені про день та час розгляду справи.  

Заслухавши пояснення позивача, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає до задоволення.

            Як встановлено в судовому засіданні ОСОБА_1  проживає та зареєстрована за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1 з 12.06.2007року. Даний факт підтверджується копією паспорту серія : НЕ 130192. Проте, позивач не включений в списки виборців на виборчій дільниці № 41 територіального виборчого округу № 198 м. Черкаси по  виборах Президента України, призначених на 17 січня 2010 року, чим порушуються  її Конституційні права.

             Керуючись ст. ст. 6, 8, 10, 173 КАС України, Закону України «Про вибори Президента України» , Конституцією України, суд, -

П О С Т А Н О В И В:

     

Позов виборця : ОСОБА_1 до виборчої дільниці № 41 територіального виборчого округу № 198 м. Черкаси, відділу ведення Державного реєстру виборців про невнесення в списки виборців   задовольнити.

     Зобов’язати виборчу дільницю № 41 територіального виборчого округу № 198 м. Черкаси включити в списки виборців по виборах Президента України ОСОБА_1, 08.11.1946року народження, що мешкає за адресою: АДРЕСА_1

    Державне мито віднести за рахунок держави.              

Постанову  допустити до негайного виконання.

ГОЛОВУЮЧИЙ:                                                                 В.А.Кузьменко

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація