Судове рішення #7460584

Справа № 2а-9266/09/1570

 УХВАЛА

14 грудня 2009 року                               м. Одеса

Одеський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді                                        - Хлюстіна Ю.М.

при секретарі судового засідання                - Красних І.О.

          за участю сторін:

законний представник прокуратури

Приморського району м. Одеси                    - Цулейскірі С.С.

від позивача представник                              - Терепа В.П. (по довіреності)

від відповідача представник                          - не з’явився

розглянувши у відкритому судовому засіданні у приміщенні Одеського окружного адміністративного суду клопотання представника позивача про відкликання позову, -

 

ВСТАНОВИВ:

До суду надійшов позов першого заступника прокурора Приморського району м. Одеси в інтересах держави в особі  Одеського територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку до  акціонерного товариства закритого типу «Лізингова компанія «Агротехлізінг» про стягнення з відповідача 1700 грн. штрафних санкцій на розрахунковий рахунок 31118106700008, МФВ 828011, код ЄДРПОУ 23213460 в Головному управлінні Державного казначейства України  в Одеській області .

У судовому засіданні представник позивача заявив письмове клопотання  про відкликання адміністративного позову на підставі п. 5 ч. 1 ст. 155 КАС України.

 Законний представник прокуратури Приморського району м. Одеси проти відкликання адміністративного позову не заперечував.

 Представник відповідача у судове засідання не з’явився.

 Суд вважає, що клопотання  представника позивача підлягає задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до п. 5 ч. 1 ст.  155 КАС України суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду якщо надійшло клопотання позивача про відкликання позовної заяви.

Представник позивача відповідно зі своїми правами звернувся до суду з клопотанням, щодо відкликання адміністративного позову.

Суд вважає, що відкликання позовної заяви не суперечить закону та не порушує чиї-небудь права, свободи або інтереси.

Клопотання  представника позивача підлягає задоволенню, а позовна заява першого заступника прокурора Приморського району м. Одеси в інтересах держави в особі  Одеського територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку  має бути залишена без розгляду.

Керуючись ст.ст.155 ч. 1 п. 5, 160, 165 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

 Задовольнити клопотання   представника позивача про відкликання адміністративного позову.

   Залишити без розгляду адміністративний позов першого заступника прокурора Приморського району м. Одеси в інтересах держави в особі  Одеського територіального управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку до  акціонерного товариства закритого типу «Лізингова компанія «Агротехлізінг» про стягнення з відповідача 1700 грн. штрафних санкцій на розрахунковий рахунок 31118106700008, МФВ 828011, код ЄДРПОУ 23213460 в Головному управлінні Державного казначейства України  в Одеській області .    

     Ухвала може бути оскаржена до Одеського апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги, або в порядку ч.5 ст.186 КАС України.

         Суддя:  

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація