Справа № 0541/4763/2012
Провадженя№ 2/0541/2879/2012
УХВАЛА
25.07.2012 м.Маріуполь
Приморський районний суд м. Маріуполя
у складі головуючого судді: Лузана В.В.
при секретарі Ситенко В.В.,
розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання квартири сумісною власністю, розподіл майна та визнання права власності на 1/2 частину квартири,
В С Т А Н О В И В:
24 липня 2012 року позивачка звернулася до суду з даним позовом до відповідача, одночасно надавши заяву про прийняття заходів про забезпечення позову до розгляду справи судом, а саме: заборонити Маріупольському БТІ видавати витяги з реєстру прав власності для відчуження майна - квартири АДРЕСА_1, а також садового будинку 17 по вул. Дарвина в м. Маріуполі, який знаходиться у Садовому товаристві “Автотранспортник”і заборонити реєстрацію вищевказаного майна.
Ознайомившись з матеріалами справи та заявою позивачки, суд приходить до висновку, що вона подана без додержання вимог ст. 151 ч. 4 ЦПК України, а саме - не сплачена судовим збором у встановленому законом розмірі, тому її слід повернути заявниці.
Керуючись ст. ст. 151 ч. 4, 153 ЦПК України, суддя –
У Х В А Л И В:
Заяву ОСОБА_1 про забезпечення позову у справі про визнання квартири АДРЕСА_2 та Садового будинку 17 по вул. Дарвина в м. Маріуполі, який знаходиться у Садовому товаристві "Автотранспортник" повернути заявниці.
Суддя: Лузан В. В.