Справа № 2-а-7922/10
Номер провадження -
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
03 вересня 2010 року Суддя Кіровського районного суду м. Кіровограда Дьомич Л.М. розглянувши матеріали адміністративного позову ОСОБА_1 до інспектора ДПС ВС ДАІ при УМВС України в Кіровоградській області ОСОБА_2 про скасування постанови про адміністративне правопорушення,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернувся до суду з позовною заявою до інспектора ДПС ВС ДАІ при УМВС України в Кіровоградській області ОСОБА_2, якою просить визнати протиправними дії інспектора, скасувати постанову в справі про адміністративне правопорушення ВА № 063706 від 21.11.2009 року, провадження у справі про адміністративне правопорушення - закрити.
Позовна заява відповідає вимогам ст. ст. 104-106 КАС України, тому можливим є відкрити провадження у справі та направити копію ухвали сторонам, направити копію матеріалів позовної заяви відповідачу.
Керуючись ст. 104- 107 КАС України, -
УХВАЛИВ:
Відкрити провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до інспектора ДПС ВС ДАІ при УМВС України в Кіровоградській області ОСОБА_2 про скасування постанови про адміністративне правопорушення.
Призначити судове засідання на 19.10.2010 року на 11 годин 00 хвилин в приміщенні Кіровського райсуду м. Кіровограда.
У судове засідання на 19.10.2010 року на 11 годин 00 годин в приміщення Кіровського районного суду м. Кіровограда викликати сторони.
Запропонувати відповідачу в строк до 19.10.2010 року надати письмові заперечення
проти позову та докази, які у них є. ! .
Направити :
позивачу : копію ухвали про відкриття провадження у адміністративній справі, відповідачу : копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.
Суддя Кіровського
районного суду
м.Кіровограда Л. М. Дьомич