Судове рішення #74406303



Жовтневий районний суд  м.Маріуполя

м. Маріуполь, пр. Металургів, 31, 87500, (0629) 33-13-72


справа №2-с-95/10

У Х В А Л А

20 квітня 2010 року Жовтневий районний суд міста Маріуполя Донецької області в складі: головуючої - судді Кір’якової Н.П., розглянувши заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу від 22.03.2010 року, -


В С ТА Н О В И Л А:


Судовим наказом від 22.03.2010р. в солідарному порядку з ОСОБА_1, ОСОБА_2 на користь ККП «Маріупольтепломережа» стягнуто заборгованість за користування тепловою енергією у розмірі і 337 гривень 70 копійок, витрати на інформаційно - технічне забезпечення в розмірі 30 гривень та на користь держави судовий збір - 25 гривен 50 копійок.

Копію судового наказу заявник отримав 13.04.2010 р., а 20.04.2010р. подав до суду заяву про скасування судового наказу, зазначивши, що сума заборгованості погашена, долучивши в підтвердження копії квитанцій.

Дослідивши матеріали цивільної справи, суд приходить до висновку про задоволення заяви ОСОБА_1 та скасування судового наказу.

На підставі наведеного, керуючись ет. 106 ЦПК України, суд, -


У Х В А Л И Л А ;


Судовий наказ від 22 березня 2010 року про стягнення з ОСОБА_1, ОСОБА_2 на користь ККП «Маріупольтепломережа» заборгованості за користування тепловою енергією скасувати.

Роз’яснити стягувачу, що заявлені вимоги можуть бути розглянуті в позовному провадженні на загальних підставах після пред'явлення позову до суду.

Ухвала суду оскарженню не підлягає.




       Суддя









Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація