Справа № 2-а-1/10р.
У Х В А Л А
18 січня 2010 року Ватутінський міський суд Черкаської області
в складі: головуючого Муляр В.С.
при секретарі Крамаренко Т.Є.
під час проведення попереднього судового засідання по адміністративній справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м. Ватутіне Черкаської області про перерахування розміру щомісячного довічного грошового утримання, відповідно до вимог ст. 43 Закону України «Про статус суддів» –
в с т а н о в и в:
в судовому засіданні представник відповідача заявила клопотання про відвід головуючого по справі судді Муляр В.С., оскільки позивач по справі ОСОБА_1 тривалий час працював суддею Ватутінського міського суду Черкаської області разом з головуючим по справі суддею Муляр В.С., а тому вказана обставина може викликати у відповідача сумніви в об”єктивності та неупередженості судді.
Позивач не заперечує проти задоволення клопотання представника відповідача про відвід головуючого по справі судді Муляр В.С., оскільки він дійсно тривалий час працював суддею Ватутінського міського суду Черкаської області разом з головуючим по справі суддею Муляр В.С.
Заслухавши учасників судового засідання, суд вважає за необхідне клопотання представника відповідача задовольнити, оскільки позивач по справі ОСОБА_1 дійсно тривалий час працював суддею Ватутінського міського суду Черкаської області разом з головуючим по справі суддею Муляр В.С. і вказана обставина може викликати у сторін сумніви в об’єктивності та неупередженості судді.
Враховуючи те, що в даний час у Ватутінському міському суді Черкаської області неможливо утворити новий склад суду для розгляду вказаної справи, оскільки суддям Ватутінського міського суду Черкаської області Терещенко Н.І. та Здоровилу В.А., також представником відповідача було заявлено відвід, суд вважає за необхідне передати справу на розгляд іншому суду, а саме до Катеринопільського районного суду Черкаської області.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 22 ч.1 п.4, 27-32, 111, 158, 160, 165 КАС України, суд –
у х в а л и в:
клопотання представника управління Пенсійного фонду України в м. Ватутіне Черкаської області про відвід головуючого по адміністративній справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м. Ватутіне Черкаської області про перерахування розміру щомісячного довічного грошового утримання, відповідно до вимог ст. 43 Закону України «Про статус суддів» - судді Муляр В.С.– задовольнити.
Адміністративну справу № 2-а-1/2010 року за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м. Ватутіне Черкаської області про перерахування розміру щомісячного довічного грошового утримання, відповідно до вимог ст. 43 Закону України «Про статус суддів» направити на розгляд до Катеринопільського районного суду Черкаської області.
Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду може бути подано протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Головуючий В.С. Муляр