Судове рішення #7426169

            Справа № 22 - ц - 96                                Головуючий у 1-й інстанції – Левченко Т.А.

           Категорія                             Суддя-доповідач -              ОСОБА_1

У Х В А Л А

12 січня 2010 року колегія суддів судової палати з цивільних справ Апеляційного суду Сумської області у складі:

головуючого –    Смирнової Т.В.,

суддів –   Ведмедь Н.І., Гагіна М.В.

з участю секретаря судового засідання –  Пархоменко А.П.

та осіб, які беруть участь у справі – представника відповідача Харченка Р.М., ОСОБА_3

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні апеляційного суду цивільну справу

за апеляційною скаргою ОСОБА_4

на ухвалу Зарічного районного суду м.Суми від 27 листопада 2009 року

у справі за заявою товариства з обмеженою відповідальністю «Олімп»

про скасування заходів забезпечення позову ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6 до фірми «Олімп» у формі товариства з обмеженою відповідальністю, треті особи: ОСОБА_3, третя Сумська державна нотаріальна контора, про зобов’язання прийняти до складу учасників товариства з обмеженою відповідальністю, визнання рішення зборів засновників товариства з обмеженою відповідальністю недійсним, -

встановила:

    Ухвалою Зарічного районного суду м.Суми від 27 листопада 2009 року заходи забезпечення позову ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6 до фірми «Олімп» у формі товариства з обмеженою відповідальністю, про зобов’язання прийняти до складу учасників товариства з обмеженою відповідальністю, визнання рішення зборів засновників товариства з обмеженою відповідальністю недійсним, вжиті ухвалою суду від                 12 березня 2009 року у виді заборони на відчуження нежитлового приміщення, скасовано.

В апеляційній скарзі ОСОБА_4 просить скасувати ухвалу суду та ухвалити нове судове рішення, яким в задоволенні заяви відмовити, посилаючись на те, що суд не врахував той факт, що фірма «Олімп» має намір реалізувати нежиле приміщення, передавши його в іпотеку, і те що заборона про його відчуження повинна бути до розгляду справи у Верховному Суді України за їхньою касаційною скаргою.

05 січня 2010 року до апеляційного суду надійшла заява від представника ОСОБА_4 – ОСОБА_7 про відмову від апеляційної скарги.

Дослідивши матеріали справи, перевіривши ухвалу суду в межах доводів апеляційної скарги, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга задоволенню не підлягає, з наступних підстав.

Відповідно до ст. 154 ч. 6 ЦПК України якщо в задоволенні позову було відмовлено, провадження в справі закрито або заяву залишено без розгляду, вжиті заходи забезпечення позову застосовуються до набрання судовим рішенням законної сили. Виходячи з викладеного колегія суддів вважає, що доводи апелянта про те, що заходи забезпечення позову у виді заборони на відчуження спірного приміщення повинні мати місце до розгляду касаційної скарги у Верховному Суді України є безпідставними, оскільки не ґрунтуються на законі, а тому не можуть взяті до уваги.

Інші доводи апеляційної скарги також не спростовують висновку суду.

Стосовно заяви представника позивача ОСОБА_7 про відкликання апеляційної скарги, то згідно ст.300 ч.2 ЦПК України особа, яка подала апеляційну скаргу, має право відкликати її до початку розгляду справи в апеляційному суді.

Як вбачається з матеріалів справи з апеляційною скаргою звернулася ОСОБА_4, а не її представник.

За таких обставин, колегія суддів вважає, що ухвала постановлена судом першої інстанції з дотриманням вимог процесуального та матеріального права, а тому підстави для її скасування відсутні.

Керуючись ст. ст.  303,   307,   308,  313 -  315   ЦПК України, колегія суддів, -

ухвалила:

Апеляційну скаргу ОСОБА_4   відхилити.

Ухвалу Зарічного районного суду м.Суми від 27 листопада 2009 року в даній справі залишити без зміни.

Ухвала набирає законної сили з моменту проголошення і протягом двох місяців  може бути оскаржена в касаційному порядку безпосередньо до Верховного Суду України.

Головуючий     -

    Судді                -

З оригіналом згідно:                                         Ведмедь Н.І.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація