Судове рішення #7414055

Справа 2-з-1/10

УХВАЛА

06 січня 2010 року                                 Суддя Турійський районного суду

Волинської області  ОСОБА_1

розглянувши заяву публічного акціонерного товариства комерційного банку “ПриватБанк” про забезпечення позову публічного акціонерного товариства комерційного банку “ПриватБанк” до ОСОБА_2 про стягнення 3 438.12 грн. заборгованості за кредитом,-

В С Т А Н О В И Л А:

Публічне акціонерне товариство комерційний банк “ПриватБанк” звернулося в суд з заявою про забезпечення позову, посилаючись на те, що воно подало до Турійського районного суду Волинської області позовну заяву до ОСОБА_2 про стягнення 3 438.12 грн. заборгованості за кредитом. Оскільки відповідач всупереч вимогам ст.ст.526, 527, 530 ЦК України та умовам договору зобов’язання за кредитним договором належним чином не виконав і цим дав підстави вважати, що невжиття заходів забезпечення пред’явленого до нього позову може зробити неможливим виконання рішення суду, просили забезпечити позов публічного акціонерного товариства комерційного банку “ПриватБанк” до ОСОБА_2 про стягнення 3 438.12 грн. заборгованості за кредитом, обмеживши відповідача у праві виїзду за межі України до виконання ним своїх зобов’язань, заборонивши відділу у справах громадянства, міграції та реєстрації фізичних осіб УМВС України у Волинській області здійснювати видачу ОСОБА_2 паспорта громадянина України для виїзду за кордон або проїзного документа, зобов’язавши Адміністрацію Державної прикордонної служби України вжити заходів щодо тимчасового затримання та вилучення наявних у відповідача паспортів громадянина України для виїзду за кордон або проїзних документів, а також – зобов’язавши відділ у справах громадянства, міграції та реєстрації фізичних осіб УМВС України у Волинській області у разі наявності у ОСОБА_2 іншого паспорта громадянина України для виїзду за кордон або проїзного документа внести до них відмітку про вилучення першого паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Відповідно до ч.4 ст.151 ЦПК України, за заявою заінтересованої особи суд може забезпечити позов до подання позовної заяви з метою запобігання порушенню права інтелектуальної власності.

05 вересня 2008 року Турійський районний суд Волинської області ухвалив заочне рішення у справі № 2-187/08 за позовом закритого акціонерного товариства комерційного банку “ПриватБанк” до ОСОБА_2 про стягнення 3 036.30 грн. заборгованості за кредитом, яким повністю задовольнив даний позов. Вказане рішення набрало законної сили 16 вересня 2008 року. Інші позовні заяви закритого (публічного) акціонерного товариства комерційного банку “ПриватБанк” до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за кредитом до Турійського районного суду Волинської області не надходили.  

Частиною 8 статті 153 ЦПК України передбачено, що заява про забезпечення позову, подана без додержання вимог статті 151 цього Кодексу, підлягає поверненню заявнику, про що постановляється ухвала.

З огляду на те, що заява публічного акціонерного товариства комерційного банку “ПриватБанк” про забезпечення позову подана до Турійського районного суду Волинської області не з метою запобігання порушенню права інтелектуальної власності і до подання публічним акціонерним товариством комерційним банком “ПриватБанк” позовної заяви до ОСОБА_2 про стягнення 3 438.12 грн. заборгованості за кредитом, то вищезазначена заява про забезпечення позову подана без додержання вимог статті 151 ЦПК України, а тому її слід повернути заявнику.

На підставі наведеного, керуючись ч.4 ст.151, ч.8 ст.153, ст.210 ЦПК України,-

У Х В А Л И Л А:

Заяву публічного акціонерного товариства комерційного банку “ПриватБанк” про забезпечення позову публічного акціонерного товариства комерційного банку “ПриватБанк” до ОСОБА_2 про стягнення 3 438.12 грн. заборгованості за кредитом повернути заявнику.

Заява про апеляційне оскарження ухвали може бути подана апеляційному суду Волинської області через Турійський районний суд протягом п’яти днів з дня її проголошення.

Апеляційна скарга на ухвалу може бути подана апеляційному суду Волинської області через Турійський районний суд протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строків подання заяви про апеляційне оскарження або апеляційної скарги.

Суддя Турійського районного

суду Волинської області                                                          ОСОБА_1                            

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація