3-567/09
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
10.07.2009 року м. Золочів
Суддя Золочівського районного суду Львівської області Левик Я.А., розглянувши матеріали про адміністративне правопорушення відносно
ОСОБА_1 16.04.1980 р.н, уродженця і жителя ІНФОРМАЦІЯ_1, непрацюючого,
за ст. 130 ч.1 КУпАП,-
в с т а н о в и в :
ОСОБА_1 15.06.2009 року О 7 год. 15 хв. в м. Золочеві по вул. Тернопільська керував скутером Альфа ZS 50 А, з явними ознаками алкогольного сп'яніння (різкий запах алкоголю з рота, почервоніння очей), від проходження огляду на стан сп'яніння у встановленому порядку відмовився, чим порушив п. 2.5 ПДР України.
Факт вчинення ОСОБА_1 правопорушення підтверджується даними протоколу про адміністративне правопорушення та поясненнями правопорушника.
Враховуючи характер вчинених правопорушень, особу правопорушника на нього слід накласти адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт .
На підставі ст. ст. 130 ч.1, 221 КУпАП та керуючись ст. 284 КУпАП ,-
п о с т а н о в и в :
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення передбаченого ст. 130 ч.1 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у вигляді 50 годин громадських робіт.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Львівської області через Золочівський районний суд Львівської області протягом десяти днів з дня її винесення.
Суддя: