Судове рішення #74115457

№3-563/10

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

13.08.10року с.м.т. Онуфріївка

Суддя Онуфріївського районного суду Кіровоградської області Шелесько В.Д., розглянувши матеріали, що надійшли від Онуфріївського РВ УМВС України про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживає за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2, не працюючого, за скоєння адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173 КУпАП, -

ВСТАНОВИВ:

12 серпня 2010 року біля 20 год. 00 хв. громадянин ОСОБА_1 в с. Камбурліївка Онуфріївського району по вулиці Жовтневій, тобто у громадянському місці, ображав громадянку ОСОБА_2 нецензурною лайкою, на зауваження не реагував, чим порушив громадський порядок і вчинив правопорушення, передбачене ст. 173 КУпАП.

Вину свою в скоєнні адміністративного правопорушення ОСОБА_1 визнав, розкаявся.

Вина ОСОБА_1 у вчиненні зазначеного правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення передбаченого ст. 173 КУпАП України та беручи до уваги його особу та характер вчиненого проступку, вважаю, що його необхідно притягнути до адміністративної відповідальності у виді арешту.

На підставі викладеного керуючись ст.ст. 173,284 КУпАП, -

ПОСТАНОВИВ :

Визнати громадянина ОСОБА_1 винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 173 КУпАП і накласти на нього стягнення у виді адміністративного арешту строком на 3 (три) діб.

і

Дана постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Кіровоградської області протягом десяти днів з дня її винесення через Онуфрїївський районний суд Кіровоградської області.

Постанова підлягає негайному виконанню.


Суддя Шелесько В.Д.















Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація