Справа №3-762/07
ПОСТАНОВА
іменем України
26 лютого 2007 року Судця Кролевецького районного суду Сумської області
Ольховик А.І., розглянувши матеріали, які надійшли від 3-го взводу ДПС УМВС України в Сумській області про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженця с.Алтинівка Кролевецького району Сумської області, громадянина України, жителя АДРЕСА_1, непрацюючого, -
за ч.1 ст.122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
встановив:
ОСОБА_1 о 13 годині 10 хвилин на 208км автодороги Кіпті-Глухів-Бачівськ, керуючи автомобілем марки "КАМАЗ-5320", державний номерний знак НОМЕР_1, здійснив рух заднім ходом на перехресті, чим порушив пункт 10.10 ПДР.
ОСОБА_1., своєчасно повідомлений про час та місце розгляду справи про адміністративне правопорушення, до суду не з'явився, клопотання про відкладення розгляду справи не надав. За таких обставин є можливим розглядати справу за відсутності ОСОБА_1.
Факт вчинення ОСОБА_1. вище вказаного правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення від 2 лютого 2007 року (а.с.2), з письмового пояснення у якому вбачається, що ОСОБА_1. визнав свою вину у вчиненні правопорушення.
Таким чином, ОСОБА_1. вчинив правопорушення, передбачене ч.1 ст.122 КУпАП, оскільки як водій транспортного засобу порушив правила проїзду перехресть
Відповідно до ч.1 ст.122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
постановив:
ОСОБА_1 піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу в розмірі 10 гривень.
Постанова оскарженню не підлягає.