справа № 2-1588/2007p.
РІШЕННЯ
ИМ'ЯМ УКРАЇНИ
(заочне)
28 лютого 2007 року Краматорський міський суд Донецької області в складі: -
головуючого судді - Дяченко СП.
при секретарі - Ткаченко Т.Д. за участю представника позивача ОСОБА_1.
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом відкритого акціонерного товариства "Краматорський цементний завод - Пушка" до ОСОБА_2 про визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням,
ВСТАНОВИВ:
Відповідач у судове засідання не з'явився. Відповідно до вимог ст.ст. 224-225 ЦПК України, судом ухвалено рішення про заочній розгляд справи.
У судовому засіданні представник позивача ОСОБА_1. показала, що відповідач перебував у трудових відносинах з позивачем, в зв'язку із чим йому було виділено койко-місце строком на один рік у гуртожитку, який знаходився на балансі ВАТ "КЦШК-Пушка", а в подальшому - ВАТ "Краматорський цементний завод - Пушка" по вул.. АДРЕСА_1. Але з 1998 року відповідач не мешкає у спірному приміщенні, житлово-комунальні послуги не сплачує, особистих речей в гуртожитку не залишив і не працює у позивача. Просить визнати відповідача втратившим право користування житловим приміщенням, розташованим по вул АДРЕСА_1- гуртожиток
Вислухавши пояснення представника позивача, проаналізувавши представлені докази, суд вважає, що позов підлягає задоволенню.
Відповідно ст.ст. 71,72, 132 ЖК України, при тимчасовій відсутності наймача або членів його родини за ними зберігається житлове приміщення протягом шести місяців. Визнання особи втратившим право користування житловим приміщенням внаслідок відсутності понад встановлені строки провадиться в судовому порядку.
Згідно довідки з місця мешкання, відповідач зареєстрований в АДРЕСА_1 тимчасово строком на 1 рік (а.с.5,12,13).
Згідно актів від 26.02.2004р. та 24.11.2006 p., відповідач у спірному приміщенні не проживає з 1998 p., його речей в ньому немає, комунальні послуги не оплачує. (6,10).
На підставі досліджених доказів суд вважає доказаним факт того, що відповідач ОСОБА_2. відсутній у спірному приміщенні понад встановлені законом строки збереження права на житло.
Керуючись ст.ст.8,14,15,223-228,232-233 ЦПК України, ст.ст. 71,72,132 ЖК України, суд -
ВИРІШИВ:
Позовні вимоги відкритого акціонерного товариства "Краматорський цементний завод - Пушка" задовольнити.
Визнати ОСОБА_2 таким, що втратив право користування житловим приміщенням, розташованим по вул АДРЕСА_1- гуртожиток.
Заочне рішення суду може бути переглянуто судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача. Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії. Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений статтею 294 ЦПК України, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи Апеляційним судом Донецької області. Заяву про апеляційне оскарження рішення Краматорського міського суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються Апеляційному суду Донецькій області через Краматорський міський суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Апеляційного суду Донецької області.