Судове рішення #7404122

   

Справа № 2о-202

                                                                                                                                 2009 рік

копія                           Р І Ш Е Н Н Я

І М Е Н Е М      У К Р А Ї Н И

25 грудня  2009 року                                     смт Михайлівка

        Михайлівський районний суд Запорізької області в складі:

 

головуючого судді             Ворожбянова А.М.

при секретарі                                    Єрьоменко О.В.    

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за заявою ОСОБА_1, зацікавлена особа: Плодородненська сільська рада про встановлення факту родинних відносин, -  

В С Т А Н О В И В :

Заявник ОСОБА_1 звернувся до Михайлівського районного суду з заявою про встановлення факту родинних відносин.

В заяві зазначив, що 19.06.2006 року померла ОСОБА_2. Після її смерті залишилась спадщина: земельна ділянка площею 5,49 га призначена для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташована на території Плодородненської сільської ради і належала їй на підставі Державного акту на право приватної власності на землю серії III-ЗП № 004288, виданого 19.03.2002 року Плодородненською сільською радою. Він та ОСОБА_2 являються родичами, він племінник ОСОБА_2 Його батько – ОСОБА_3, який помер 12.04.1993 року та ОСОБА_2, яка померла 19.06.2006 року є рідним братом та сестрою. Але в документах, підтверджуючих їхні родинні відносини, допущені помилки.

Так, в свідоцтві про народження ОСОБА_2 вказано батько – ОСОБА_4, мати – ОСОБА_5. Свідоцтво про народження його батька ОСОБА_3 не збереглося, а в довідці від 24.01.2007 року, виданій відділом РАЦС Михайлівського РУЮ маються відомості про те що ОСОБА_3 народився 18.07.1933 року та в графі батько вказано – „Федоренко Яким”, а в графі мати – „Федоренко А.”, що не співпадає з даними про батьків в свідоцтві про народження ОСОБА_2. Факт родинних відносин між ним та ОСОБА_2 йому необхідно встановити для прийняття спадщини після смерті ОСОБА_2, так як він являється єдиним спадкоємцем за законом.

Заявник ОСОБА_1 в судове засідання не з’явився, але надав заяву в якій просить розглянути справу за його відсутності, на позовних вимогах наполягає.

Представник зацікавленої особи в судове засідання не з’явився, але надав заяву,  в  якій просив розглянути справу без участі представника сільської ради на розсуд суду.  

Суд,  розглянувши докази по справі: копію свідоцтва про смерть ОСОБА_3, копію свідоцтва про народження ОСОБА_2, копію свідоцтва про народження ОСОБА_1, копію державного акту на право приватної власності на землю, копію свідоцтва про смерть ОСОБА_2, довідку відділу РАЦС Михайлівського РУЮ, приходить до висновку, що заява обґрунтована  і підлягає задоволенню.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 15, 57, 208, 209, 213-215, 256, 259 ЦПК України, суд, -

В И Р І Ш И В :

Заяву ОСОБА_1  -  задовольнити.

Встановити факт, що ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженець ІНФОРМАЦІЯ_2 являється  племінником  ОСОБА_2, яка померла 19 червня 2006 року.  

На рішення суду протягом 10 днів може бути подано заяву про апеляційне оскарження.

         Апеляційна скарга на рішення суду може бути подана протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

    Рішення набрало законної сили 05.01.2010 року. Оригінал рішення знаходиться в справі № 2о-202/2009 Михайлівського районного суду Запорізької області.

          Головуючий                         підпис             ОСОБА_6

          Суддя Михайлівського районного суду                 А.М. Ворожбянов

          З оригіналом згідно  

         

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація