Судове рішення #7397828

Справа № 2-1251/10

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

11 січня 2010 року  Саксаганський районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області в складі:

    головуючого - судді Прасолова В.М.

    при секретарі – Горбуновій Л.С.

розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в залі суду в м. Кривому Розі цивільну справу за позовом  ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дитини, суд -

   

ВСТАНОВИВ:

   

Позивачка ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дитини і в обґрунтування своїх позовних вимог вказала, що перебуває з відповідачем у зареєстрованому шлюбі з 2002 року. Від шлюбу  мають доньку Єлизавету, ІНФОРМАЦІЯ_1.  Відповідач на утримання дитини матеріальної допомоги не надає.  Просить стягнути з відповідача аліменти на утримання дитини у розмірі 1/4 частини.

У попередньому судовому засіданні позивачка позов підтримала повністю.  

    Відповідач  у попередньому судовому засіданні позов визнав повністю.

    У попередньому судовому засіданні встановлено, що маються законні підстави для задоволення позову тому що, визнання позову відповідачем не суперечить закону і не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб.

    У відповідності до ст. 88 ЦПК України, суд вважає за необхідне стягнути з відповідача на користь держави держмито у сумі 51грн. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у сумі 120грн.

Керуючись ст. ст. 180, 182, 191 СК України, ст. ст. 8,10,11, 130, 208, 212, 214, 215, 367,88 ЦПК України, суд –

ВИРІШИВ:

ОСОБА_3 Миколаївни - задовольнити повністю.

Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_3 аліменти в розмірі 1/4 частини заробітку (доходів) щомісяця, але не менш, ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму   на користь  ОСОБА_1 на утримання доньки Єлизавети, ІНФОРМАЦІЯ_4, починаючи з 30 листопада 2009  року і до її  повноліття.

Стягнути з  ОСОБА_2 на користь держави держмито у сумі 51грн., а також витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у сумі 120грн.

    На підставі ч.1 ст.367 ЦПК України рішення в частині стягнення аліментів за один місяць  допустити до негайного виконання.

    На рішення може бути подана апеляційна скарга протягом 20 днів після подання  заяви про апеляційне

оскарження, яка може бути подана протягом 10 днів з дня проголошення рішення.

    Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений статтею 294 ЦПК України, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку.

Головуючий суддя:                     В.М. Прасолов

     

   

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація