Судове рішення #7396290

 

                          НОВОВОЛИНСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ    

                               

                                РІШЕННЯ

                                        ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

                 

        12 січня 2010 року        справа № 2-179/10     м. Нововолинськ  

Нововолинський міський суд Волинської області в складі:

       

        головуючого                          судді  Свередюка А.В.,                            

        при секретарі                                     Гнатюк К.В.,

        представника позивача                     ОСОБА_1,

        відповідачки                                      ОСОБА_2,

    розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в місті Нововолинську справу  за  позовом  відкритого акціонерного товариства "Волиньобленерго" в особі Нововолинської філії відкритого акціонерного товариства "Волиньобленерго" до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за спожиту електричну енергію,  — суд,

встановив:

    02 грудня 2009 року ВАТ "Волиньобленерго" в особі Нововолинської філії ВАТ "Волиньобленерго" звернулось в суд з позовом до ОСОБА_2 про стягнення 2224,53 грн. заборгованості за використану електричну енергію за період з 01 серпня 2006 року по 30 листопада 2009 року включно, та витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 30 грн., сплачених позивачем при подачі позову до суду та в дохід держави судового збору.

    Вимоги обґрунтовує тим, що відповідачка проживає в квартирі, яка є комунальною власністю, за адресою: м. Нововолинськ, вул. Пушкіна, 9/1, користується електричною енергією, постачальником якої є позивач, проте плати за використану електричну енергію вчасно і в повному обсязі не вносить. Внаслідок цього утворилась заборгованість в сумі 2224,53 грн. за період з 01 серпня 2006 року по 30 листопада 2009 року включно, яку просить стягнути позивач з відповідача на свою користь.

    В попередньому судовому засіданні  представник позивача ОСОБА_1 позовні вимоги підтримала, пояснила, що відповідачка користується електричною енергією, постачальником якої є позивач, плату за використану електричну енергію не вносить вчасно і в повному обсязі, внаслідок чого утворилась заборгованість за період з 01 серпня 2006 року по 30 листопада 2009 року включно в сумі 2224,53 грн. Просить позов задоволити, стягнути з відповідачки ОСОБА_2 на користь позивача заборгованість за використану і неоплачену електричну енергію в сумі 2224,53 грн., витрати понесені позивачем при подачі позову до суду та судовий збір в дохід держави.

    Відповідачка ОСОБА_2 в попередньому судовому засіданні позов визнала повністю, не заперечила щодо задоволення вимог позивача.

    Відповідно до ч.4 ст.174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

    Враховуючи визнання позову відповідачем, що визнання позову відповідачем не суперечить закону і не порушує права, свободи чи інтереси інших осіб, та наявність законних підстав для стягнення боргу, суд позов задоволює і стягує з відповідачки ОСОБА_2 в користь позивача 2224,53 грн. заборгованості за використану електричну енергію за період з 01 серпня 2006 року по 30 листопада 2009 року року включно.

    Також до стягнення з відповідачки ОСОБА_2 підлягають судові витрати: на користь позивача сума сплачених витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 30 грн., що підтверджується документально (а.с.1) та в дохід держави 51 грн. судового збору.

    Керуючись ст.88, ч.4 ст.130, ч.4 ст.174, ст.209, ст.212, ст.213, ст. 214, ст.215 ЦПК України, на підставі Правил користування електричною енергією для населення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 26 липня 1999 року №1357,  — суд,

   

вирішив:

    Позов задоволити.

    Стягнути з ОСОБА_2   в користь відкритого акціонерного товариства "Волиньобленерго" 2224 (дві тисячі двісті двадцять чотири) грн. 53 коп. заборгованості по оплаті за використану електричну енергію за період з 01 серпня 2006 року по 30 листопада 2009 року включно.

    Стягнути з ОСОБА_2 в користь відкритого акціонерного товариства "Волиньобленерго"  30 (тридцять) грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи.

    Стягнути з ОСОБА_2 в дохід держави 51 (п'ятдесят одну) грн. судового збору.

    Рішення суду може бути оскаржено шляхом подачі апеляційної скарги протягом двадцяти днів після подачі заяви про апеляційне оскарження, яка подається протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

    Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження. У разі подання апеляційної скарги після розгляду справи апеляційним судом.

   

Головуючий                    підпис

Згідно з оригіналом

Суддя                                                                                                 А.В. Свередюк

  • Номер: 6/492/15/19
  • Опис: про заміну сторони виконавчого провадження в/л № 2-179/10 від 01.04.2010 року
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-179/10
  • Суд: Арцизький районний суд Одеської області
  • Суддя: Свередюк Анатолій Володимирович
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 13.05.2019
  • Дата етапу: 22.05.2019
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація