Судове рішення #7359066

Справа № 2-639/2008 р.

РІШЕННЯ

 ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


21 жовтня 2008 року Новопсковський районний суд Луганської області
у складі головуючого судді     Тарасова Д.С.      

при секретарі     Сумароковій В.П.

за участю позивача ОСОБА_1, представника позивача ОСОБА_2, відповідача ОСОБА_3

розглянувши у попередньому судовому засіданні в пгт.Новопсков

цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_3
Сергійовича про розірвання шлюбу,    

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернулася до суду з позовом, в якому просить розірвати шлюб з відповідачем, зареєстрований 15.02.2003 р. Пісківською сільською радою Новопсковського району Луганської області, актовий запис № 4. Від шлюбу сторони мають неповнолітню доньку -Дар'ю, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка проживає з позивачем. Шлюб розпався. Причиною розпаду подружжя з'явилося те, що відповідач постійно скандалить, оскорбляє позивача та виганяє її з дому. Шлюб у сторін перший, спору про майно де має.

У судовому засіданні позивач ОСОБА_1 та її представник ОСОБА_4 на позовних вимогах наполягли, просили; їх задовольнити, судові витрати по розірванню шлюбу просять покласти на відповідача.

Відповідач в судовому засіданні позовні вимоги визнав в повному обсязі, згодний на розірвання шлюбу, судові витрати просить покласти на нього.

Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.

Відповідно до ч.4 ст.130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленному ст.174 цього ж Кодексу. Згідно з ч.4 ст.174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

Судом встановлено, що згідно свідоцтва про шлюб серії І-ЕД № 112814, виданого 15.02.2003 p., сторони перебувають у шлюбі, зареєстрованому 15.02.2003 р. Пісківською сільською радою Новопсковського району Луганської області, актовий запис № 4.

На даний час подружжя спільно не проживає, так як спільне проживання стало неможливим і збереження шлюбу суперечить їх інтересам.

Судом встановлено, що суперечки про місце проживання дитини та про майно у подружжя немає.    

Вислухавши думку сторін, вивчивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає задоволенню  згідно     ст.112  Сімейного  Кодексу  України,  яка  передбачає,  що  шлюб

розривається, якщо  подальше життя подружжя і збереження шлюбу суперечить  інтересам одного з них.

У чинність ст.115 Сімейного Кодексу України розірвання шлюбу, здійснене за рішенням суду, має буту зареєстроване в державному органі реєстрації актів цивільного стану, за заявою колишньої дружини або чоловіка, що засвідчується свідоцтвом про розірвання шлюбу.

На підставі вищевикладеного й керуючись ст.ст. 10, 11, 60, 88, 4.4 ст. 130, 174, 212-215 ЦПК України, ст. 105, 112 Сімейного Кодексу України, суд

ВИРІШИВ :

Позовні вимоги ОСОБА_1 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу задовольнити повністю.

Розірвати шлюб між ОСОБА_3 і ОСОБА_3 (до шлюбу -Халтуріна) ОСОБА_5, зареєстрований 15.02.2003 р. Пісківською сільською радою Новопсковського району Луганської області, актовий запис № 4.

При реєстрації розірвання шлюбу в органах РАГС стягнути з ОСОБА_3 17-00 грн. державного мита на користь держави. ОСОБА_1 від сплати державного мита на користь держави звільнити.

Рішення набирає законної сили після закінчення десятиденного строку на подання заяви про апеляційне оскарження, якщо її не було подано, а вразі подачі заяви про апеляційне оскарження- після закінчення двадцятиденного строку, встановленого для подачі апеляційної скарги, якщо така не була подана.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня його проголошення апеляційному суду Луганської області через Новопсковський районний суд. Апеляційну скаргу на рішення може бути подано апеляційному суду Луганської області через Новопсковський районний суд протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.    

Апеляційна скарга може бути подана, без попередньою подання заяви про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація