Судове рішення #7359060

Справа № 2о-110/2008 р.

РІШЕННЯ

 ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

15 жовтня 2008 року Новопсковський районний суд Луганської області

у складі головуючого судді     Д.С.Тарасова .

при секретарі     В.В.Сумароковій

за участю представника заінтересованої особи - ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Новопсков

цивільну справу   за заявою ОСОБА_2   про встановлення факту   належності правовстановлюючого документу, заінтересована особа - управління Пенсійного Фонду України в Новопсковському районі Луганської області,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_2 звернулася до суду із заявою, у якій просить встановити, що трудова книжка видана у 1970 році, вкладиш до трудової книжки , атестат про закінчення технічного училища № 85 у 1969 році в м.Ленінград, атестат № 277 про закінчення професійно-технічного училища м.Щастя Ворошиловградської області, де мають місце виправлення та не вріно вказано її по-батькові, замість Мефодіївна - «Нифодиевна, Мифодиевна», диплом про закінчення Ворошиловградського політехнікуму сільського господарства, виданий у 1979 році, де її прізвище вказано - «Пульні»,   належать їй - ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Заявник в судове засідання не з»явилася, надала заяву про розгляд справи без її участі, на заявлених вимогах наполягає.

Представник заінтересованої особи з вимогами заявника згодна.

Матеріалами справи встановлено, що заявник згідно паспорту серії ЕК 682860, виданого Новопсковським РВ УМВС України в Луганській області - ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2.

Судом встановлено, що у 1970 році заявнику була видана трудова книжка де її по-батькові вказано на російській мові - «Мефодиевна» потім виправлено на «Нифодиевна» , у вкладиші до трудової книжки по-батькові вказано - «Нифодиевна» , в атестаті, виданому у 1969 році про закінчення технічного училища № 85 м.Ленінград по-батькові заявника вказано на російській мові - «Мифодиевна», в атестаті № 277 про закінчення професійно-технічного училища м.Щастя Ворошиловградської області, по-батькові заявника вказано - «Ніфодієвна», в дипломі про закінчення Ворошиловградського політехнікуму сільського господарства, виданого у 1979 році прізвище заявника вказано - «Пульні», тоді як правильне прізвище заявника - ОСОБА_2, по-батькові - Мефодіївна (на укр.мові) Мефодиевна ( на рос.мові).

Судом встановлено, що в даний час, в зв"язку з досягненням пенсійного віку заявник готує всі необхідні документи для оформлення пенсії за віком, але допущені помилки в написанні прізвища заявника та по-батькові в вищезазначених документах є перепоною для оформлення пенсії.

Той факт, що правильне прізвище заявника - ОСОБА_2, по-батькові - Мефодіївна (на укр.мові) Мефодиевна ( на рос.мові) підтверджується паспортом заявника, довідкою про присвоєння ідентифікаційного номеру.

Виходячи з наведеного, вивчивши матеріали справи, у чинність п.6-ст.256 ЦПК України, суд вважає вимоги ОСОБА_2 такими, що підлягають задоволенню в повному обсязі оскільки вони законні, обгрунтовані, доказово підтверджені матеріалами справи.

У відповідності до ч.7 ст.235 ЦПК України при ухваленні судом рішення витрати заявникові не відшкодовуються.

На підставі вищевикладеного й керуючись ст.ст. 212-215, 235 ч.3, 256 ч.1 п.6, 259 ЦПК України, суд

ВИРІШИВ:

Вимоги ОСОБА_2 про встановлення факту належності правовстановлюючого документу задовольнити повністю.

Встановити, що трудова книжка, видана у 1970 році, вкладиш до трудової книжки , атестат про закінчення технічного училища № 85 у 1969 році в м.Ленінград, атестат № 277 про закінчення професійно-технічного училища м.Щастя Ворошиловградської області, де мають місце виправлення та не вріно вказано по-батькові заявника замість Мефодіївна - «Нифодиевна, Мифодиевна» диплом про закінчення Ворошиловградського політехнікуму сільського господарства, виданий у 1979 році, де прізвище заявника вказано - «Пульні», належать ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Встановлення даного факту необхідно ОСОБА_2 для оформлення пенсії за віком в управлінні Пенсійного Фонду України в Новопсковському районі Луганської області.

Рішення набирає законної сили після закінчення десятиденного строку на подання заяви про апеляційне оскарження, якщо її не було подано, а вразі подачі заяви про апеляційне оскарження -після закінчення двадцятиденного строку, встановленого для подачі апеляційної скарги, якщо така не була подана.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може подано протягом десяти днів з дня його проголошення апеляційному суду Луганської області через Новопсковський районний суд. Апеляційну скаргу на рішення може бути подано апеляційному суду Луганської області через Новопсковський районний суд протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня проголошення рішення.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація