Справа № 3-1327/09
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
07 грудня 2009 року.
Суддя Попільнянського районного суду Житомирської області Сікан В.М., розглянувши справу про адміністративне правопорушення, яка надійшла від ВДАІ з обслуговування адміністративної території Попільнянського району та автотехнічної інспекції про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця і жителя ІНФОРМАЦІЯ_2 а Попільнянського району Житомирської області,
місце роботи: не працює
за ст.121 ч.6 КУпАП,
ВСТАНОВИВ:
18.11.2009 року о 10.10 годині ОСОБА_1 в смт.Попільня по вул.Радянській Житомирської області, керував автомобілем НОМЕР_1, яким буксирував причіп, який не був зареєстрований у встановленому порядку в ДАІ.
Своїми діями порушив п. 30.1 Правил дорожного руху України.
В судовому засіданні особа, що притягується до адміністративної відповідальності винність в скоєному правопорушенні, передбаченому ст.121 ч.6 КУпАП, визнав повністю.
Крім повного визнання порушником своєї вини, його вина підтверджується :
- протоколом про адміністративне правопорушення серії АМ № 044489 від 18.11.2009 року, згідно якого в своїх поясненнях він визнавав свою винність;
- протоколом про адміністративне правопорушення від 02.05.2009.
При накладенні стягнення враховуються характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують та обтяжують відповідальність.
Обставиною, що пом’якшує відповідальність ОСОБА_1 є щире розкаяння винного.
Обставин, що обтяжують відповідальність ОСОБА_1 не виявлено.
За даних обставин, суд вважає за можливе накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт, що передбачено санкцією даної статті.
Керуючись ст.121 ч.6 , 280, 283 КУпАП,
ПОСТАНОВИВ:
Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ст.121 ч.6 КУпАП і накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді 30 годин громадських робіт без оплатного вилучення транспортного засобу.
Апеляційна скарга, протест прокурора на постанову про притягнення до адміністративної відповідальності подається до апеляційного суду Житомирської області через місцевий суд , який виніс постанову, на протязі 10 днів з дня винесення постанови.
Суддя Попільнянського
районного суду ОСОБА_2