Судове рішення #7352834

Справа 2-726\2009 р.

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(заочне)

04 серпня 2009 року                                      Старокостянтинівський районний суд

                                                                        Хмельницької області в складі :

                                                                        головуючої – судді                       Мазур Л.А.

                                                                        при секретарі                                 Матвіюк О.В.

                        з участю представник позивача  ОСОБА_1                

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Старокостянтинові справу за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про розірвання шлюбу,

встановив:

    В січні 2009 року ОСОБА_2 звернувся до суду з позовом до ОСОБА_3  про розірвання шлюбу, зареєстрованого 02.09.2006 року Волице-Керекешенською сільською радою, посилаючись на те, що шлюбні відносини вони припинили, разом не проживають і їх сім’я не може бути збережена.

    На обґрунтування своїх вимог позивач зазначив, що в шлюбі вони мають неповнолітнього сина ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, проте спільне життя не склалось із-за різних поглядів на життя, внаслідок чого вони не підтримують шлюбні стосунки і збереження сім’ї неможливе.

    Представник позивача позов підтримала.

    Відповідачка, яка у встановленому порядку оповіщена про час і місце судового засідання, до суду не з’явилася. У відповідності до ст.169 ч.4 ЦПК України, суд вважає можливим розглянути справу на підставі наявних в ній даних та доказів – в порядку заочного розгляду.

    Заслухавши представника позивача, дослідивши представлені докази, суд приходить до висновку, що позов підлягає задоволенню.

    Судом об’єктивно встановлено, що між сторонами виникли неприязні відносини із-за несумісності характерів та нерозуміння одне одного, внаслідок чого вони не підтримують шлюбні стосунки, а наданий судом строк на примирення істотних результатів не дав.  

    З огляду на викладене, суд приходить до висновку, що подальше спільне життя подружжя неможливе, а збереження шлюбу суперечить їх інтересам та інтересам їх дитини.

      Керуючись ст.ст. 10, 11, 88, 212-215, 226 ЦПК України, ст.ст.104, 105, 110-112 СК України, суд

вирішив:

          Позов задовольнити.

          Шлюб, зареєстрований 02.09.2006 року Волице-Керекешенською сільською радою між ОСОБА_2 та ОСОБА_2 ( до шлюбу Яцук) ОСОБА_5 (актовий запис № 4), розірвати.

     При реєстрації розірвання шлюбу з ОСОБА_2 підлягає стягненню державне мито в сумі 17 грн., ОСОБА_3 – від сплати мита звільнити.

    Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.

    Рішення може бути оскаржене позивачем в апеляційному порядку до апеляційного суду Хмельницької області через Старокостянтинівський районний суд шляхом подання в 10-денний строк з дня проголошення рішення апеляційної скарги або шляхом подання в десятиденний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом двадцяти днів апеляційної скарги.

    У разі залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення заочне рішення може бути оскаржене відповідачем в апеляційному порядку.

Суддя :

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація