Судове рішення #7349703

                                            Справа №2-885/2009р.

                                                         Р  і   Ш   Е   Н   Н  Я

                                            І   М   '  Я   М      У   К   Р   А   Ї   Н   И

        16 грудня 2009 року   Тернівський    міський   суд    Дніпропетровської   області у складі:

головуючого                                                судді Фаріна Н.Ю.,

при секретарі                                   Ощепкової І.С.,

за участю  позивача                                    ОСОБА_1,

відповідача                                                  ОСОБА_2,

    розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду м. Тернівки цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

                                                          В С Т А Н О В И В:

   

    В обґрунтуванні своїх позовних вимог позивач посилається на те, що з відповідачкою перебуває у шлюбі, який був зареєстрований 17 січня 2004 року відділом РАЦС Тернівського міського управління юстиції Дніпропетровської області, згідно актового запису № 3.

    Від спільного життя сторони мають неповнолітню дитину – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, яка після розірвання шлюбу буде мешкати з відповідачкою.

    Суперечки про розділ майна між сторонами відсутній.    

    Причиною розірвання шлюбу є та обставина, що сімейні стосунки вони припинили починаючи з січня 2007 року та з цього часу живуть окремо один від одного. Спільного господарства вони не ведуть.  

    Характер відносин, що склався між сторонами такий, що не уявляється можливим їх подальше спільне проживання та збереження сім'ї. Шлюб розпався остаточно і примирення між ними не відбудеться.

    В судовому засіданні позивач позов підтримав.

    Відповідачка у судовому засіданні проти розірвання шлюбу не заперечувала.

    Вислухавши позивача, відповідачку, вивчивши матеріали справи, суд вважає, що позовні вимоги підлягають повному  задоволенню.  

    Як видно з пояснень сторін, подружні відносини між ними припинені вже тривалий час, а тому характер сформованих у сім'ї взаємин такий, що подальше спільне проживання і збереження шлюбу є неможливим, тому їхній шлюб необхідно розірвати.

      На підставі зазначеного, згідно ст. ст. 110, 112, 114 Сімейного Кодекса України, керуючись ст. ст. 10, 27, 60, 88, 212-215 ЦПК України, суд-

                                          В И Р І Ш И В :

     

     Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу – задовольнити.

     Шлюб між  ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 17 січня 2004 року відділом РАЦС Тернівського міського управління юстиції Дніпропетровської області, згідно актового запису № 3 -  розірвати.

    При видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_1 судовий збір на користь держави в розмірі 25 грн., ОСОБА_2 від сплати судового збору звільнити.    

    Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано в Тернівський міський суд Дніпропетровської області протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

    Головуючий

  • Номер: 6/367/190/2015
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-885/2009
  • Суд: Ірпінський міський суд Київської області
  • Суддя: Фаріна Неля Юріївна
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 06.11.2015
  • Дата етапу: 10.11.2015
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація