Судове рішення #7334671

УКРАЇНА

                                                                                                                          Справа № 2н-1/10

ЦАРИЧАНСЬКИЙ   РАЙОННИЙ   СУД

ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

 

С У Д О В И Й      Н А К А З

05 січня  2010  року                                                                                  смт. Царичанка

     

Суддя   Царичанського  районного  суду Дніпропетровської області  Ритов В.І., розглянувши заяву Публічного акціонерного товариства «Сведбанк» в особі Дніпропетровського відділення № 5 Публічного акціонерного товариства «Сведбанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості в розмірі 3 416 грн. 38 коп. (борг за кредитним договором в розмірі 3360,88 грн., судовий збір в сумі 25,50 грн., витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 30,00 грн.), відповідно до ст.ст. 526, 527, 530 ЦК України   та ст.ст.   95, 96, 102-105 ЦПК України,

Н  А  К  А  З  У  Ю :

1. Стягнути з ОСОБА_1, ідентифікаційний номер НОМЕР_1, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_1, поштовий індекс 51040,                                    

на користь   ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «СВЕДБАНК» (ідентифікаційний  код 19356840,  м.  Київ,  вул.  Комінтерну,  30,  поштовий  індекс 01032)

      3 360 (три тисячі триста шістдесят) грн. 88 коп. суми боргу.

2. Стягнути з боржника на користь стягувача витрати по сплаті судового збору у розмірі 25 грн. 50 коп. та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи у  розмірі 30 грн.

   

3. Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.

    С у д д я                                                                                                  ОСОБА_2    

                                                                    .

             Згідно зі  ст.104 ЦПК України боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувача протягом десяти днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.

    Відповідно до ст.105 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних про отримання боржником копії наказу судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред`явлення до виконання.

    Заява боржника про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом протягом п`яти днів з дня її надходження без судового розгляду і виклику сторін, про що постановляється ухвала, якою скасовується судовий наказ ( ст.106 ЦПК України).

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація