Судове рішення #7331886

Справа № 3-30

2009 року

П О С Т А Н О В А

24 січня 2009 року                                        м. Токмак

    Суддя Токмакського районного суду Запорізької області Селіверстов С.М., розглянувши матеріали, що надійшли з Токмацької ОДПІ про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 15.02.1955р. народження,  працює головним бухгалтером ТОВ «Енергомаш»,  що мешкає за адресою:  Запорізька область, м. Токмак, вул. Гоголя 66а, за ст.163-2 ч.1 КпАП України

В С Т А Н О В И В:

    Згідно протоколу від 19.12.2008 року державного податкового інспектора  - головний бухгалтер ТОВ «Енергомаш» ОСОБА_1 несвоєчасно подала платіжні доручення на перерахування до сплати податків та зборів (обов'язкових платежів), чим порушено пп. 5.3.1, п. 5.3 ст. 5 ЗУ «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетними та державними цільовими фондами».

    Правопорушник вину не визнала, протокол не підписала.

    Матеріалами справи встановлено, що ТОВ «Енергомаш» несвоєчасно сплатило до бюджету суму податкових зобов'язань по земельному податку та орендну плату, крім того кількість днів затримки складає – 1 день.

    У зв'язку з вище наведеним вважаю, що правопорушення передбачене ст. 163-2 ч.1 КпАП України спричинено не винними діями головного бухгалтера ТОВ «Енергомаш» ОСОБА_1, а об'єктивними обставинами, та вважаю за необхідне згідно ст. 22 КпАП України оголосити правопорушнику усне зауваження.      

    Керуючись  ст.ст. 22, 221, 284  КпАП України

ПОСТАНОВИВ:

     ОСОБА_1 звільнити від адміністративної відповідальності за ст. 163-2 ч.1 КпАП України оголосивши їй усне зауваження.

    Постанова судді може бути оскаржена, особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.

                                                                   

    Суддя/підпис/                             Копія вірна

    Суддя Токмацького районного суду             С.М. Селіверстов

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація