Судове рішення #731612
Справа №2-2511-1/06

Справа №2-2511-1/06

УХВАЛА

29 січня 2007 p. Солом'янський районний суд м. Києва під головуванням судді Безименної Н.В., при секретарі Палійчуку В.О., розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ТОВ «Виробниче підприємство «Діоніс» ЛТД, 3-я особа: ОСОБА_2, про поновлення на роботі та стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу та компенсацію, нанесеної незаконним звільненням, моральної шкоди,

встановив:

У вересні 2006 року позивач звернувся до суду із зазначеним позовом, в якому просив постановити рішення, яким зобов'язати відповідача поновити його на роботі та стягнути заробітну плату за час вимушеного прогулу та компенсувати, нанесену незаконним звільненням, моральну шкоду.

19.01.2007 р. до  суду надійшла заява, в якій позивач відмовився від позовних вимог, так як сторони по справі дійшли згоди та просив, на підставі п. З   статті 205 ЦПК України, провадження по справі закрити. Сторони в судове засідання не з'явились.

Дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що провадження в справі підлягає закриттю на підставі п. З ст. 205 ЦПК України з наступних підстав.

Відповідно до вимог п. З ст. 205, 206 ЦПК України суд закриває провадження в справі, якщо позивач відмовився від позову і відмова прийнята судом, провадження в справі закривається ухвалою суду. В разі закриття провадження в справі повторне звернення до суду по тому ж спору між тими ж сторонами, про той же предмет і з тих же підстав не допускається.

Суд приходить до висновку, що відмова від позову ОСОБА_1 до ТОВ «Виробниче підприємство «Діоніс» ЛТД, 3-я особа: ОСОБА_2, про поновлення на роботі та стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу та компенсацію, нанесеної незаконним звільненням, моральної шкоди не суперечить закону та не порушує чиїх-небудь прав і охоронюваних законом інтересів.

Керуючись п. З ст. 205, ст. ст. 31,174, 206,208-210 ЦПК України, суд

ухвалив:

Прийняти відмову від позову ОСОБА_1 до ТОВ «Виробниче підприємство «Діоніс» ЛТД, 3-я особа: ОСОБА_2, про поновлення на роботі та стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу та компенсацію, нанесеної незаконним звільненням, моральної шкоди.

Провадження по справі за позовом ОСОБА_1 до ТОВ «Виробниче підприємство «Діоніс» ЛТД, 3-я особа: ОСОБА_2, про поновлення на роботі та стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу та компенсацію, нанесеної незаконним звільненням, моральної шкоди закрити.

Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції може бути подано протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Суддя                                                                   Н.В.Безименна

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація