Судове рішення #731604
Справа №2-о-141-1\06

Справа №2-о-141-1\06

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ      УКРАЇНИ

01     ЛЮТОГО     2007   РОКУ     СОЛОМ'ЯНСЬКИЙ     РАЙОННИЙ     СУД     М.КИЄВА

в  складі:         головуючого -  судді     Безименної   Н.В.

народних  засідателів                         ОСОБА_1,   ОСОБА_2

при  секретарі  -            Палійчук  В.О.                                       

розглянувши   у   відкритому   судовому   засіданні   в   залі   суду   в   м.Києві   справу   з заявою  ОСОБА_3     ,   зацікавлена  особа:   ВГІРФО  Солом"янського  РУГУ  МВ України   в   м.Києві   ,   відділ   РАЦС   Солом"янського   районного   управління  юстиції м.Києві      про   оголошення   померлим  ОСОБА_4   ,    ІНФОРМАЦІЯ_1,   уродженця     с.Пасицели  Балтського  району  Одеської  області,

ВСТАНОВИВ:

Заявник в жовтні 2006 року звернулася в суд із заявою, в якій

просить оголосити померлим її батька - ОСОБА_4,ІНФОРМАЦІЯ_1,      уродженця     с.Пасицели     Балтського     району     Одеської     області,                                                                                          

посилаючись на те, що її мати ОСОБА_5 та батько ОСОБА_4 в шлюбі не перебували . Батько та його мати зі слів односельців страждали на епілепсію і в 1946 році батько пішов до лісу та додому не повернувся. З 1946  року  живим  його  ніхто  не  бачив.

Посилається на те, що в даний час за станом здоров"я вона потребує лікування за кордоном і від неї вимагають свідоцтво про смерть батька або його дозвіл на виїзд. Ці документи вона надити не може, тому вимушена звернутися  до  суду  з  даною  заявою.

У    судовому    засіданні        представник    заявника                       підтримав    заявлені

вимоги,   викладені  у  заяві  та  просив  заяву  задовольнити.

3-і особи - ВГІРФО Солом'янського РУГУ МВС України в м.Києві та відділ РАЦС Солом"янського районного управління юстиції в м.Києві в судове засідання представників не направили, в листах просили розглядати справу в їх  відсутності(а.с.   16,   25)

Заслухавши пояснення представника заявника, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що заявлені вимоги підлягають задоволенню з таких підстав.

Судом   встановлено,       що   ОСОБА_4   є   батьком      ОСОБА_6   ,   що   підтверджується   свідоцтвом  про   народження    (а.с.    7).   З матеріалів   справи   вбачається,   що      ОСОБА_6   уклала   шлюб   з   ОСОБА_7 (а.с.   6  зв),   змінивши  прізвище  на  ОСОБА_3.

В  1946  році  ОСОБА_4     пішов  з  дому  і       не  повернувся.

Відповідно до довідки Балтського районного відділу ГУ МВС України в Одеській області від 13.10.2006 року (а.с. 9)ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1 на обліку не значиться. Відповідно до довідки Пасицелівської Сільради Балтського району Одеської Області НОМЕР_1 від 12.10.2006 року (а.с. 10) відомості про ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1   з  1947  р.   по  теперішній  час  відсутні,

З повідомлення Відділу РАЦС Одеського обласного управління юстиції від 16.09.2006 року НОМЕР_2 вбачається, що актового запису про смерть ОСОБА_4    з  1943  по  1949  роки  не  виявлено (а.с.   11)

Таким чином, встановлено, що з 1946 року і до теперішнього часу, тобто на протязі більше трьох років, про ОСОБА_4 відомостей в місці його  проживання  не  виявлено.

Мати заявника -ОСОБА_5 померла ІНФОРМАЦІЯ_2, що підтверджується  свідоцтвом  про  смерть(а.с.   8).

 

З     урахуванням    наведеного,     на     підставі     ст.46,47     ЦК    України,     та керуючись   ст.ст.10,   60,212,   213,   214,   218,   246,   247,   249     ЦПК  України,   суд

ВИРІШИВ:

Заяву  ОСОБА_3     задовольнити.

Оголосити    померлим    ОСОБА_4,     ІНФОРМАЦІЯ_1,   уродженця  с.Писицели  Балтського    району  Одеської  Області   .

Рішення  може  бути  оскаржено  до  Апеляційного  суду  м.Києва  шляхом  подання

протягом  10  днів  заяви  про  апеляційне  оскарження  рішення.   Апеляційна  скарга

подається  протягом  20  днів  після  подання  заяви  про  апеляційне  оскарження.

Рішення  набирає  законної  сили    після  закінчення  строку  на    подання  заяви

про  апеляційне  оскарження,   якщо  заяву  про  апеляційне  оскарження  не  було

подано.

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація