Судове рішення #731603
Справа № 2-216-1\07 УХВАЛА

Справа № 2-216-1\07 УХВАЛА

15 лютого 2007 року Солом"янський районний суд м.Києва в складі:

головуючого - судді Безименної Н.В.

при секретарі               Палійчук В.О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Києві цивільну справу за позовом КП по утриманню житлового господарства Солом"янського району м.Києва до ОСОБА_1, ОСОБА_2, 3-і особи Солом"янська районна в м.Києві державна адміністрація, ВАТ "Більшовик" про виселення без надання іншого жилого приміщення,

встановив:

Позивач звернувся до суду з зазначеним позовом, в якому просили виселити відповідачсів з жилого приміщення - кімнати АДРЕСА_1 без надання іншого приміщення.

В судовому засіданні представник позивача подала заяву про залишення позову без розгляду.

Відповідно до п.5 ч.1 ст. 207 ЦПК України в разі подання позивачем заяви про залишення позову без розгляду суд постановляє ухвалу. Відповідачі та 3-ї особи в судове засідання не з"явилися.

Дослідивши  матеріали  справи,  враховуючи  заяву     представника позивача ОСОБА_3, суд вважає, що позов необхідно залишити без розгляду. Керуючись п.5 ч.1 ст. 207 ,293, 294 ЦПК України , суд,

УХВАЛИВ:

Позов КП по утриманню житлового господарства Солом"янського району м.Києва до ОСОБА_1, ОСОБА_2, 3-і особи Солом"янська районна в м.Києві державна адміністрація, ВАТ"Більшовик" про виселення без надання іншого жилого приміщення залишити без розгляду, що не позбавляє позивача звернутися до суду повторно в загальному порядку.

На ухвалу може бути подана заява про апеляційне оскарження протягом 5 днів. Апеляційна скарга може бути подана протягом 10 днів після подання заяви про апеляційне оскарження до Апеляційного суду через районний суд.

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація