Судове рішення #731602
Справа № 2-а-13-1/07

Справа   2-а-13-1/07

УХВАЛА

15 лютого 2007 року Солом'янський районний суд м. Києва в складі:

головуючого - судді   КІЗЮН Л.І.

при секретарі:                  Горбаченко К.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Солом'янської районної в м. Києві державної адміністрації, Комунального підприємства по утриманню житлового господарства Солом'янського району м. Києва, Солом'янського РУ ГУМВС України в м. Києві, 3-ті особи: Відкрите акціонерне товариство „Більшовик", ОСОБА_2, про визнання права постійного проживання,-

встановив:

ОСОБА_1 звернувся до суду з адміністративним позовом до Солом'янської районної в м. Києві державної адміністрації про визнання права постійного проживання. Пізніше позивач змінив позовні вимоги, просив також зареєструвати за адресою, де він проживає, його дружину.

Ухвалою суду в якості співвідповідачів по справі було залучено Комунальне підприємство по утриманню житлового господарства Солом'янського району м. Києва, Солом'янське РУ ГУМВС України в м. Києві,

У судовому засіданні представник відповідача Солом'янської районної в м. Києві державної адміністрації заявив клопотання про закриття провадження у справі.

Суд, заслухавши позивача, його представника та представника третьої особи ОСОБА_2, які заперечували проти закриття провадження у справі, представника третьої особи ВАТ „Більшовик", який покладався на розсуд суду, суд вважає, що клопотання необхідно задовольнити з таких підстав.

У судовому засіданні встановлено, що у справі фактично наявний спір про житлові права.

Такі позови не можуть розглядатися у порядку адміністративного судочинства, за правилами, встановленими КАС України, а повинні розглядатися в порядку, передбаченому ЦПК України.

Згідно зі ст. 157 ч.1 п.1 КАС України суд своєю ухвалою закриває провадження у

справі, якщо справу не належить розглядати в порядку адміністративного судочинства.

Враховуючи викладене і керуючись ст. 157 КАС України,

ухвалив:

Провадження в справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Солом'янської районної в м. Києві державної адміністрації, Комунального підприємства по утриманню житлового господарства Солом'янського району м. Києва, Солом'янського РУ ГУМВС України в м. Києві, 3-ті особи: Відкрите акціонерне товариство „Більшовик", ОСОБА_2, про визнання права постійного проживання - закрити.

Заява про апеляційне оскарження ухвали суду може бути подана до районного суду протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження до Апеляційного суду м. Києва через районний суд.

Суддя                                                                                        Л.І. Кізюн

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація