Судове рішення #731594
Справа №2-773-1/07 РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа №2-773-1/07 РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

29 січня 2007 року

Солом"янський районний суд м. Києва в складі:

головуючого - судді Скрики І.М.

при секретарі                        Голдицькій К.С.

з участю: позивача              ОСОБА_1

відповідача            ОСОБА_2

розглянувши  у  відкритому  судовому   засіданні   в   м.   Києві   справу   за   позовом      ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, -

встановив:

Позивач звернувся до суду з позовом до відповідача про розірвання шлюбу, посилаючись на те, що подружнє життя з відповідачем не склалось через постійні сварки і непорозуміння, з березня 2006 року подружніх стосунків не підтримують, спільного господарства не ведуть.

В судовому засіданні позивач підтримав позов з підстав, викладених вище, і просив його задовольнити. До примирення не прагне. Спору про поділ майна на даний час немає. Витрати при реєстрації розлучення в органах РАГСу просить покласти порівну та не стягувати з відповідача на його користь судові витрати, сплачені ним при подачі позову до суду.

В попередньому судовому засіданні відповідач позов визнав ї просив його задовольнити, шлюб між ними розірвати з підстав, що визначені позивачем, спору про поділ майна на даний час немає.

Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.

Відповідно до ч.4 ст.130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення у порядку, встановленому ст.174 цього ж Кодексу. Згідно з ч.4 ст.174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

Вислухавши пояснення сторін, вивчивши матеріали справи, суд вважає позовні вимоги такими, що підлягають задоволенню з наступних підстав:

Судом встановлено, що сторони зареєстрували шлюб 06.06.1998 року у відділі РАГС Вінницької міської ради Вінницької області, актовий запис НОМЕР_1. Від шлюбу мають дітей - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2. З березня 2006 року подружніх стосунків не підтримують, спільного господарства не ведуть.

За таких обставин, суд приходить до висновку про те, що сім"я розпалась, зберегти її неможливо, тому шлюб підлягає розірванню.

Майнового спору на даний час у сторін немає.

Витрати при реєстрації розлучення в органах РАГСу суд покладая в рівних частках на позивача і відповідача.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.105 ч.3, 110 Сімейного кодексу України, ст.ст. 10, 11, 60, 88, 130, 174, 209, 212-215, 218,223 ЦПК України, суд-

вирішив:

Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу -задовольнити.

Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2, зареєстрований 06.06.1998 року у відділі РАГС Вінницької міської ради Вінницької області, актовий запис НОМЕР_1 - розірвати.

При реєстрації розлучення в органах РАГСу стягнути з позивача ОСОБА_1 на користь держави державне мито в розмірі 8 грн. 50 коп., з відповідача ОСОБА_2на користь держави державне мито в розмірі 8 грн. 50 коп.

Рішення може бути оскаржено до Апеляційного суду м.Києва через Солом'янський районний суд м.Києва шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подання після цього протягом 20 днів апеляційної скарги.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений ст.294 цього Кодексу, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація