Судове рішення #731593
Справа №2-135-1/07 УХВАЛА

Справа №2-135-1/07 УХВАЛА

05 лютого 2007 року

Солом"янський районний суд м.Києва в складі:

головуючого - судді                      Скрипки І.М.

при секретарі                                              Голдицькій К.С.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Києві справу за позовом Закритого акціонерного товариства "Європейський страховий альянс" до ОСОБА_1, 3-я особа: ОСОБА_2 про відшкодування матеріальної шкоди в порядку регресу, -

встановив:

В лютому 2006 року позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБА_1, 3-я особа: ОСОБА_2 про відшкодування матеріальної шкоди в порядку регресу.

Представник позивача неодноразово викликався в судові засідання, останній раз на 24.01.2007 року, 05.02.2007 року, про день, час та місце слухання справи належним чином був повідомлений, про що свідчать розписки, що є у матеріалах справи, про причини неявки, що можуть бути визнані судом поважними не повідомив, від нього не надходило клопотань про відкладення розгляду справи, що свідчить про його небажання приймати участь у розгляді справи.

Відповідно до п.3 ч.1 ст.207 ЦПК України, якщо належним чином повідомлений позивач повторно не з»явився у судове засідання без поважних причин або повторно не повідомив про причини неявки, якщо від нього не надійшла заява про розгляд справи за його відсутності, суд залишає заяву без розгляду.

Так, представник позивача неодноразово викликався в судові засідання, останній раз на 24.01.2007 року, 05.02.2007 року, про день, час та місце слухання справи належним чином був повідомлений, про що свідчать розписки, що є у матеріалах справи, про причини неявки, що можуть бути визнані судом поважними не повідомив, від нього не надходило клопотань про відкладення розгляду справи, що свідчить про його небажання приймати участь у розгляді справи, тому заява залишається без розгляду.

На підставі викладеного, керуючись п.3 ч.1 ст.207, ст.294 ЦПК України, суд, -

ухвалив:

Позовну заяву Закритого акціонерного товариства "Європейський страховий альянс" до ОСОБА_1, 3-я особа: ОСОБА_2 про відшкодування матеріальної шкоди в порядку регресу - залишити без розгляду.

Роз»яснити заявнику, що після усунення умов, що були підставою для залишення заяви без розгляду, він має право знову звернутися до суду з заявою в загальному порядку.

Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду м.Києва через районний суд шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом п»яти днів з дня проголошення ухвали та подачі апеляційної скарги протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація