Судове рішення #731569
Справа № 2-4697/06

Справа № 2-4697/06

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ     УКРАЇНИ

26 січня 2007 року  Солом'янський районний    суд   м. Києва

у складі: головуючого судді    - Літвіної Н.М.

при секретарі                                      - Поліщук І.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Києві цивільну справу за позовом Комунального підприємства по утриманню житлового господарства Солом'янського району м. Києва до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач 11.12.2006 року звернувся з позовом до суду, в якому просить стягнути з відповідача, що є власником і проживає у квартирі АДРЕСА_1 на підставі договору обміну квартири 19.12.1994 року, заборгованість за користування житлом та комунальні послуги, яка станом на 01.10.2006 р. становить 6569,48 грн. і не сплачується відповідачами у добровільному порядку, а також стягнути витрати по держмиту в сумі 65,48 грн., стягнути витрати на інформаційно-технічний збір в сумі 30 грн.

В судовому засіданні представник позивача підтримав позов повністю.

Відповідач в судовому засіданні просила застосувати до неї строки позовної давності та зазначила, що заборгованість за користування житлом та комунальні послуги в сумі 3300 грн. сплачена в повному обсязі.

Вислухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що позов підлягає частковому задоволенню, виходячи з наступного.

В судовому засіданні судом встановлено, що відповідач є власником і проживає у квартирі АДРЕСА_1 на підставі договору обміну квартири 19.12.1994 року і за проживання в цій квартирі та за користування комунальними послугами, має заборгованість, яка станом на 01.11.2006 р. становить 6569,48 грн., і складається з квартплати, плати за опалення, за газ, за холодне та гаряче водопостачання, і яка до цього часу не сплачена.

Також судом встановлено, що відповідач сплатила заборгованість за користування житлом та комунальні послуги в сумі 3300 грн.

Згідно ст.ст. 156,162 ЖК України власник зобов'язаний своєчасно вносити квартирну плату та плату за комунальні послуги щомісячно у встановлені строки. Заборгованість відповідачів підтверджується поясненнями сторін, бухгалтерським розрахунком суми боргу, іншими матеріалами справи.

Таким чином, виходячи з вищенаведеного, суд вважає, що можна застосувати строк позовної давності і підлягає стягненню з відповідача на користь позивача згідно ст.75 ЦПК України сума сплаченого позивачем держмита у розмірі 65,48 грн., витрати на інформаційно-технічний збір в сумі 30 грн.

Керуючись ст.ст. 64, 66-68 ЖК України, ст. ст. 57-60, 88, 212-215, 209, 224, 228, 232 ЦПК України, суд,-

ВИРІШИВ:

Позов Комунального підприємства по утриманню житлового господарства Солом'янського району м. Києва до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості - задовольнити частково .

Стягнути з ОСОБА_1 на користь Комунального підприємства по утриманню житлового господарства Солом'янського району м. Києва 65,48 грн. державного мита, витрати на інформаційно-технічний збір в сумі 30 грн., а всього стягнути 95,48 грн.

Рішення може бути оскаржене до Апеляційного суду протягом 20 днів після подачі заяви про апеляційне оскарження, яка подається протягом 10 днів з дня проголошення рішення.

Суддя:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація