Судове рішення #7314670

                        Справа № 2-н-668

                                                    2009 року    

СУДОВИЙ НАКАЗ

іменем України

04 травня 2009 року                                     м. Токмак

    Суддя Токмацького районного суду Запорізької області Селіверстов С.М., розглянувши заяву ЗАТ КБ «Приват Банк», що знаходиться за адресою м. Дніпропетровськ вул. Набережна Перемоги 50, про видачу судового наказу з вимогою про стягнення суми заборгованості за кредитним договором б/н від 22.06.2007 року, укладеного між ВАТ КБ «Приват Банк» та ОСОБА_1, що мешкає м. Токмак вул.  14 Вересня 5/8, Запорізька область.

Згідно ст. 14 ЦК України цивільні обов'язки виконуються у межах встановлених договором або актом цивільного законодавства. Виконання цивільних обов'язків забезпечується засобами заохочення та відповідальністю, які встановлені договором.

Відповідно до ст. 526 ЦК України зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору.

Відповідно до ч. 1 ст. 527 ЦК України боржник зобов'язаний виконати свій обв'язок, а кредитор – прийняти виконання особисто.

 Відповідно до ч. 1 ст. 530 ЦК України якщо у зобов'язанні встановлений строк його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк.

Зобов'язання перед ЗАТ КБ «Приват Банк» по погашенню кредиту в сумі 1289, 67 грн. боржником добровільно не було виконано, тому вказана сума підлягає примусовому стягненню.

    Керуючись ст.ст. 14, 526, ч. 1 ст. 527, ч. 1 ст. 530 ЦК України, ст.ст. 88, 96, 102, 103 ЦПК України, -

НАКАЗУЮ:

    Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, на користь ЗАТ КБ «Приват Банк» заборгованість за кредитним договором б/н від 22.06.2007 року в розмірі 1289 (одна тисяча двісті вісімдесят дев'ять) гривень 67 (шістдесят сім) копійок, витрати на інформаційно-технічне забезпечення судового розгляду цивільної справи у розмірі 15 гривень та держмито 28,59грн., а разом 5761 (вісім тисяч чотириста п'ятдесят) гривень 05 (тридцять шість) копійок.

            Протягом 10 днів з дня отримання судового наказу боржник має право подати заяву про його скасування.

Суддя/підпис/                             Копія вірна

Суддя Токмацького районного суду

    Запорізької області                         ОСОБА_2

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація